Просування в соціальних мережах – Avtotwit.ru

468

Avtotwit.ru – сервіс для автоматизації роботи в твіттері.

Дорогі читачі мого блогу, цю статтю я хотів би присвятити молодому, але активно розвивається сервісу http://avtotwit.ru. Почну з короткого огляду основних можливостей і переваг у порівнянні з конкуруючими сервісами.

Avtotwit для користувачів.

 • Повністю автоматичний заробіток.
 • Не потрібно сидіти біля комп’ютера і ловити завдання, система сама розмістить твіти, ретвіти і фаворити.
 • Немає мінімалки на висновок, виплати протягом трьох робочих днів, але на практиці майже щодня, навіть у вихідні.
 • Комісія системи 20%.
 • Можливість додати в лічені хвилини необмежену кількість облікових записів.
 • Порадував той факт, що спамний твітів не буде, як і нецензурної лексики. Що виключає санкцій з боку твіттера. Цікава функція – взаємні ретвіти на автоматі. Один раз на добу кожному юзеру дається можливість безкоштовно отретвитить 10 разів будь-який свій твіт. А, як відомо, за рахунок ретвітів піднімається рейтинг запису та його індексація в ПС. Ще одна шкідлива для любителів массфолловинга – система Avtotwit дарує 300 фоловерів кожному зареєстрованому аккаунту. Крім цього реалізований взаємний Auto Follow Back і фоловінг за списком. Взаємні фаворити додати у вибране) – кожному юзеру в добу можна отримати 5 фаворитів. Це теж сприяє підняттю аккаунта в різних рейтингах і в очах пошукових роботів. Можна вести трансляцію RSS стрічки в свій акаунт з будь-якого сайту, де є RSS-канал, тобто автоматично наповнювати свою твіттер стрічку тематичним контентом. Реалізований автоматичний обмін листами для підписок.

  Буває, настає такий момент, коли потрібно позбавитися він невзаимных фоловерів. Таку можливість надає сервіс Автотвит. Поки правда в ручному режимі, але незабаром розробник обіцяє реалізувати цю функцію в автоматичному режимі. Існує партнерська програма, участь у якій забезпечить додатковий заробіток.

  Як бачимо, функціонал величезний, корисний і все максимально автоматизовано. До речі, творці сервісу не зупиняються на досягнутому і постійно вигадують щось новеньке і корисне.

  Avtotwit для рекламодавців.

  Сервіс цікавий в першу чергу тим власникам сайтів і оптимізаторам, які зацікавлені у швидкій індексації своїх просуваються сторінок. А також за рахунок великої кількості твітів і ретвітів в розумні терміни отримати трафік з соціальної мережі твіттер, яка нараховує мільйони користувачів по всьому світу.

  • Розширені налаштування при виборі облікових записів, в яких будуть розміщені твіти, ретвіти або фаворити дозволяють знайти більш якісні майданчики для реклами, ніж в інших аналогічних сервісах.
  • Можливість пакетного завантаження твітів і ретвітів з текстового файлу полегшує створення рекламної кампанії.
  • Низька цінова політика пояснюється тим, що в системі все автоматизовано. Вартість твіту – 2 руб, ретвіти – 0,63 руб, фаворита – 1 руб. Зараз проходить акція для постійних рекламодавців. Для оплатили замовлення з гаманця діє 50% знижка. До замовлених твітів або ретвитам додасться стільки ж безкоштовних твітів або ретвітів.
  • Для рекламодавців немає комісії при введенні коштів.
  • Існує два варіанти оплати. Поповнити рахунок в системі на будь-яку суму і потім поступово витрачати її на рекламу. Або замовити твіти, ретвіти або фаворити і вже після цього оплатити їх за фактом. Різниця лише в тому, що в другому випадку рекламодавець отримає бонусні твіти або ретвіти, а в першому – ні.

  Рекомендую до прочитання: Роль відео в пошуковому просуванні

  Чуйний саппорт в короткі терміни вирішує будь-які проблеми, що досить важливо при створенні рекламної кампанії для будь-якого виду бізнесу. А тепер більш докладно розпишу процес реєстрації для юзера і додавання в систему нових акаунтів.

  Avtotwit – реєстрація та налаштування

  При переході на сайт http://avtotwit.ru нам пропонується авторизуватися в системі через додаток твіттера. Це безпечно, швидко і зручно. Клікаємо по кнопці «Реєстрація користувачів».

  Регистрация в avtotwit

  Дозволяємо авторизувати.

  Доступ к учетной записи твиттер

  На наступному етапі отримуємо свій індивідуальний pin-код

  Получение пик-кода

  Копіюємо отриманий pin-код і переходимо на вкладку сервісу Автотвит, щоб вставити отриманий pin-код в полі по центру в самому верху сторінки і натискаємо клавішу “Enter”.

  Вставляем полученный pin-код

  Продовжимо реєстрацію. Переходимо в меню сервісу.

  Переход в меню сервиса автотвит

  Тут ми бачимо досить цікаве меню у вигляді хмар. Йдемо в «Загальні налаштування»

  Автотвит - общие настройки

  На наступній сторінці необхідно авторизувати ваш WMID для того, щоб були доступні всі можливості системи. Це теж безпечно, все відбувається на сайті Webmoney.

  Авторизовать вашего WMID

  Далі потрібно вибрати спосіб авторизації: без кіпера, з кіпером або через систему E-NUM

  Регистрация WebMoney

  Особисто я авторизувався через кіпер. Так найпростіше. Після авторизації знову потрапляємо на сторінку загальних налаштувань. Тут кожне поле за бажанням можна ввести свої дані. Розглянемо детальніше для чого це потрібно і як це зробити.

  Страница общих настроек

  • Якщо ми хочемо, щоб система надсилала нам щоденні звіти про виконану роботу, то вбиваємо в полі свій e-mail і натискаємо Enter.
  • Якщо ви плануєте заробляти в системі і перераховувати гроші на гаманець Webmoney, то вбийте номер свого WMR з буквою R і натискаючи Enter.
  • Якщо ви хочете авторизуватися в системі через логін/пароль, то напишіть будь-який пароль і натисніть Enter.

  Реєстрація закінчена, і можна переходити до налаштувань, які можна включати за бажанням і необхідності, а також вимикати в будь-який час. Тільки врахуйте, що виключивши, наприклад, взаємний ретвитинг, ви втрачаєте право на цей ретвитинг до того моменту, поки його знову не дозволите.

  Рекомендую до прочитання: Як швидко розкрутити свій сайт?

  Переходимо в знайоме нам меню, далі клацаємо по кнопці «Налаштування твіттера».

  Настройки твиттера

  Бачимо безліч хмар з кнопочками, чекбоксами і порожніми полями. У 4-х верхніх полях прописані ключі програми, створеного системою. Але самі творці радять зробити їх самостійно, щоб не залежати від роботи цих ключів у разі бана програми. Зробити свій додаток досить просто, а як це зробити – написано в розділі FAQ на самому сайті Автотвит.

  Автотвит - настройки

  • Якщо у вас є список безвідмовних фоловерів, то забийте його в текстовий файл через пробіл, виділіть та вставте в порожнє поле з написом «Введіть список для Follow» і натисніть Enter на клавіатурі.
  • Якщо у вас є список фоловерів, яких ви не хочете мати в друзях, то точно також вбийте його в пусте поле з написом «Введіть чорний список акаунтів» і натисніть Enter.
  • Хмара «Відповідь фоловінг» відповідає за цей самий фоловінг, за замовчуванням, він вже включений. Ви будите фолловіть учасників системи, і вони будуть вас взаємно фолловіть в порядку черги.
  • Взаємні ретвіти теж за замовчуванням включені.
  • Max кількість фоловерів на добу – можна змінювати на будь-які цифри, але краще залишити як є, у всякому разі не раджу збільшувати цю цифру щоб уникнути бана з боку твіттера.
  • У самій системі є список взаємних фоловерів, близько 4500, включається і вимикається з хмари з назвою «фоловінг із загального списку. Він включений з самого початку роботи.
  • Хмара «Автофаворитинг» створено для взаємного занесення твітів учасників системи в обране.
  • Взаємна підписка на аркуші. Якщо у вас є такі листи в твіттері, то можете сміливо включати.
  • Останні три хмари – це ваш заробіток в системі. Його необхідно просто включити, не змінюючи цифр, тому, що ціна в системі на всі фіксована. Налаштування по зміні цін знадобляться, коли в системі буде достатньо велику кількість хороших акаунтів, і ціна буде вже залежати від якості запису.

  Ще один важливий момент. В меню – фінанси знаходиться ваша реферальне посилання, за допомогою якої ви будете додатково заробляти. За запрошеного користувача або рекламодавця ви будете отримувати 10% від прибутку системи.

  Рекомендую до прочитання: Додати друзів вконтакте

  Як додати новий акаунт у систему Автотвит?

  Тут кілька способів. Ось перший.

  Потрібно зайти в аккаунт автотвита по логін/пароль.

  Автотвит - вход по логину

  Натиснути на кнопку «Додати твіттер-аккаунт»

  Добавление твиттер аккаунта

  Після цього потрапляємо на сторінку програми в твіттері і натискаємо на кнопку «Увійти». При цьому нас перекине на сторінку автотвита, де з’явиться кнопка з нотою, тиснемо на неї.

  Кнопка с нотой

  Потрапляємо в інший додаток і теж авторізуємось.

  Авторизация

  Отримуємо знайомий нам pin-код

  Пин-код

  Ну і далі копіюємо цифри в порожнє поле на сторінці сервісу автотвит.

  Все, обліковий запис доданий.

  Другий спосіб додавання нового акаунту опишу без зображеннь, бо майже всі так само, як написано вище.

  Натискаємо кнопку «Реєстрація користувача» –> «Додати твіттер-аккаунт» – > отримуємо pin-код – > прописуємо в автотвите – > йдемо в меню -> налаштування – > авторизовываем Wmid.

  Зліва на сайті є ще одне меню у вигляді квадратиків з різними значками. Деякі з них дублюють можливості з основного меню. Це зроблено для більш швидкого переходу в потрібний розділ. В цьому ж меню є кілька кнопок, що не входить в основне меню. Це «твітнуть» і «твітнуть з картинкою». А вгорі по центру є кнопка сайту «Список ваших акаунтів». Перейдіть по ній, потім клікніть по хмарі з будь-яким аккаунтом і можете відправити будь твіт в цей обліковий запис. На цій же сторінці над кожним акаунтом є зелений значок, клікнувши на який ви моментально поновіть ваші налаштування акаунту в системі.

  Можливо, на момент прочитання цієї статті щось зміниться в сервісі або додадуться нові цікаві плюшки. Тому пройдіться не поспішаючи по всьому меню сайту.