Принципи роботи пошукових систем

895

Основне винахід інтернету – це, звичайно ж, пошукові системи, які полегшують пошук потрібної інформації користувачам. Як працювати з ними всі знають, достатньо вписати в пошуковому полі ключові слова і на моніторі з’являється сторінка з отриманими результатами. А ви замислювалися, як відбувається сам процес пошуку серед безлічі сайтів?

Звичайно, розробники не відкриють секрет алгоритму роботи пошукача. Це є найсуворішим секретом. Але головний принцип відомий багатьом користувачам – це попереднє індексування сторінок. У кожної пошукової системи є база даних, яка постійно оновлюється. Завантажені сторінки обробляють парсери і їх поміщають в індекс, і він в свою чергу оновлюється з визначеною періодичністю.

Весь сенс пошуку схожий на процес знаходження потрібної інформації в друкованій книзі, в якій є покажчик слів. Коли ви хочете знайти номер сторінки з певним словом, ви шукаєте це в покажчику і потім за номером сторінки перебираетесь до потрібного розділу. При видачі результатів пошукова система також орієнтується на ключові фрази і слова. Але так як таких документів може бути безліч, їх сортують за релевантністю.

Всі методи просування інтернет-сайтів в пошукових системах ґрунтуються на даному способі пошуку інформації. Природно, для творця сайту буде дуже добре, якщо в результатах пошуку портал його буде знаходитися якомога вище в списку. Але як цього домогтися?

Принципи роботи пошукових систем, які необхідно врахувати при просуванні сайту

На сьогоднішній день, коли конкуренція серед сайтів в мережі інтернет дуже велика, єдиним вірним способом поінформувати населення про своє існування – це просування сайту до вершини списку видачі результатів. Зараз існує величезна кількість пропозицій по просуванню сайтів в пошукових системах в короткі терміни. Не варто довіряти таким пропозиціям, так як може все закінчитися тим, що ваш сайт буде забанений пошуковими системами, тобто його видалять з індексу пошукової системи.

Рекомендую до прочитання: Google+ для початківців: стратегія та поради

Запам’ятайте головне правило просування сайтів в пошукових системах: відмовтеся від нечесних методів і технологій. Завоювати високі позиції в списках видачі результатів ви зможете, тільки старанно працюючи в області просування свого сайту “чесними” методами.