Редагування зображень

152

Безкоштовні ресурси для редагування зображень

Привіт ! Сьогодні планую трохи по мудрувати на тему модного слова інтернет-маркетинг і поділитися, нарытыми на просторах інтернету, онлайн сервісами для редагування зображень. Загальновідомий факт, що візуальне зміст є таким же важливим інструментом в сайтобудуванні, як і текстовий контент, ні для кого вже не секрет. Це дуже добре видно на сайтах соціальних мереж, блогів та статтях. Саме тому зображення, відео і анімація в презентаціях, інфографіки та діаграми стали невід’ємною складовою інтернет-маркетингу.

Зображення – ефективний маркетинговий інструмент

Факти з наукових досліджень. Що робить візуальний контент таким потужним маркетинговим інструментом? Коли ми дивимося на зображення, наш мозок розшифровує всі його візуальні елементи одночасно і розкладає по поличках нашої довгострокової пам’яті. Як це не дивно, але ми можемо миттєво інтерпретувати і пам’ятати, що ми бачимо. У порівнянні з тим, як наш мозок обробляє текст, стає зрозуміло, чому зображення беруть верх над текстом у наданні інформації на сайтах.

За словами вчених, що займаються дослідженнями “візуальної грамотності”, коли ми читаємо текст, ми обробляємо його в послідовному порядку, а потім зберігаємо інформацію в нашій короткочасної пам’яті. Читання і подальше засвоєння отриманої інформації в 60000 разів повільніше, ніж обробка візуальної інформації. Мабуть тому, в нашому сучасному швидко розвивається світі, і отримало такий розвиток надання інформації у вигляді зображень. Сам по собі знаю, що під час пересувань по дорозі на авто або в метро, толком не встигаєш прочитати, що там на рекламах написано, а ось зображення в мозку “друкуються” на довго. Тому, створення і редагування зображень я вважаю першочерговим завданням у наповненні сайту контентом.

Рекомендую до прочитання: Кнопки соціальних мереж

Трохи фактів про зображення

На всяк випадок, для тих, хто ще не переконав себе в цьому, наведу кілька фактів, чому візуальне зміст має такої ваги в інтернет-маркетингу.

  • Інтернет статті з переконливими образами мають в середньому на 94% більше переглядів, ніж статті просто з текстом.
  • 60% користувачів більш схильні натискати в результатах пошуку на фрагменти з картинками.
  • Facebook повідомлення, які включають фотографії отримують переглядів на 37% більше.

Самостійне редагування зображень

Тепер, коли значимість візуального контенту ясна, залишилася справа за малим, як же правильно створювати і редагувати зображення? Перспективи створення і редагування фотографії, ілюстрації, інфографіки, схем, анімації, відео, презентації та веб-семінарів можуть бути величезними. Для великих фірм і підприємств це не проблема, поставив завдання дизайнеру і він впорається з нею. А ось тим, хто не може дозволити собі такої розкоші і приходять на допомогу різні онлайн ресурси для редагування зображень.

1) Dribbble

Dribbble

Складається з робіт веб-дизайнерів, ілюстраторів, друкарів, логотип дизайнерів та інших творчих товаришів. Дуже багато якісних і корисних картинок.

2) Creattica

Creattica

Creattica це галерея зображень з прекрасним дизайном. Існує тонни матеріалу на сайті, так що він, як і ресурс вище, допоможе вам черпати натхнення!

3) Pixabay

Pixabay

Тут всі фотографії публікуються під девізом “Творче громадське надбання”, а значить, ви можете копіювати, змінювати та розповсюджувати роботу, навіть в комерційних цілях, не питаючи дозволу.

4) AwesomeScreenshot: Захоплення та анотації

AwesomeScreenshot

Вільне розширення Google Chrome для редагування зображень, AwesomeScreenshot дозволяє легко робити скріншоти, відзначати потрібну інформацію на них і “розмивати” конфіденційну. Все це, як зазвичай у Гугл, в єдиному простому інтерфейсі. Коротше Must Have!

5) Placeit

Placeit

На цьому сайті надані десятки вільних, високоякісних зображень, що показують електроніку, таких як смартфони, планшетні ПК і ноутбуки в реальних умовах. Найприємніше те, що Placeit дозволяє легко розмістити ваші власні зображення на екранах цих пристроїв. Це, безумовно, варто використовувати. Безкоштовно!

6) Pic Monkey

Сервис редактирования изображений PicMonkey

Pic Мавпа відмінно підходить, як для новачків, так і для досвідчених товаришів. Програма проста і зрозуміла, що дозволяє з легкістю редагувати зображення, зробити шаблон колажа, або дизайн з нуля.

Рекомендую до прочитання: Особливості мобільних версій сайтів

7) GIMP

Gimp - программа для редактирования изображений

Gimp є безкоштовною і достойні альтернативою фотошопу. Її можна на свій комп’ютер і використовувати в якості програми для малювання, редагування зображень і фото. Є можливість додати плагіни і розширення, щоб зробити все, що побажаєте, при наявності рівних рук” :).

8) JPEGmini

JPEGmini - редактор изображений

Як зрозуміло з назви, програма є компресором зображень. Просто додайте зображення у форматі JPEG і чекайте, розмір файлу зменшується до 5 разів!

9) TinyPNG

TinyPNG - редактирование PNG изображений

TinyPNG зменшує розмір ваших файлів PNG, зберігаючи прозорість.

10) Pixlr

Онлайн редактор изображений Pixlr

Це безкоштовна онлайн версія фотошопу, ну майже )). По функціоналу програма розділена, за ступенем складності на три різних фоторедактора.

  • У онлайн редактора зображень Pixlr є і функції подібні фотошопу.
  • Pixler Express – більш легка версія, яка призначена для швидких виправлень.
  • Особливості Pixlr-O-Matic, попередньо вбудовані фільтри, так що ви можете легко застосувати їх до своїх фотографій.

Ну, в принципі все. Сподіваюся вам допоможуть ці програми і сервіси в роботі і хобі. У той же час, не забувайте поділитися своїми улюбленими програмами і сервісами редагування зображень в коментарях до посту. Удачі всім !