Рерайтинг — таблетка від творчої кризи!

494

Рерайтинг — ідеальний засіб для боротьби з творчою кризою! Багато хто вважає що рерайтинг-це доля слабких і бездарних. Особисто я з цим в корені не згоден з цілого ряду причин. Для тих кому тільки вчора купили комп’ютер пояснюю: Рерайтинг – це коли ви берете іншу статтю і переписуєте її своїми словами зберігаючи структуру і змив оригіналу. Хочу зауважити що рерайтінг буває ручний і автоматичний.

Рерайтинг текстовАвтоматичний рерайт – це коли ви заганяєте оригінальний текст у спеціальну програму і вона автоматично переписує текст. Подібні програми просто переставляють місцями пропозиції і слова в реченнях, іноді підставляють синоніми. Але в будь-якому випадку результат такого рерайта люди читати не будуть, а якщо будуть то не довго :) . Тому автоматичний рерайт ми відразу відкидаємо і оскільки ми з вами робимо сайти для людей, то і писати будемо в ручну.

Для тих хто вважає що рерайтінг це погано!

Ну добре якщо у вас мозок від природи постійно генерує нові статті та ви тільки встигаєте їх писати але є й інші люди. Уявіть, що молодий веб-майстер завів собі блог і хоче спробувати себе в інтернеті. У нього немає досвіду який він може описати, що йому робити? А якщо його мозок не може генерувати ідеї через брак інформації або в силу зовсім іншого складу мислення? Значить йому в інтернеті шлях закритий?

Я вважаю, що для початківців рерайт просто зобов’язаний бути. Чому? Ну по-перше, читаючи і переписуючи іншу статтю він краще запам’ятовує прочитану і описану інформацію, а значить він навчається. Він отримує знання зі змісту самої статті, та ще й запам’ятовує структуру статті на майбутнє. Хіба це погано?

Рекомендую до прочитання: Водність тексту

Для тих у кого творча криза!

Рерайтінг вам в руки. Просто змусьте себе переписати іншу статтю своєю мовою, як тільки відчуєте початок кризи. Таким чином ви автоматично дасте примусовий старт вашому мозку і до кінця статті будете приємно здивовані. Криза мине навіть не розпочавшись :) .

Ну а тепер дозволю собі пофілософствувати :) ! Буває що у вас виникає палаюча тема для статті, але тут, наче якийсь внутрішній голос каже – “Та ні, людям це не цікаво”. І все !!!

Це найпоширеніша помилка.

Ніколи не вирішуйте за інших, що їм буде цікаво, а що ні !!! У кожній статті знайдеться свій читач. Буває, що внутрішній голос знову каже – “Та ні, про це вже написано цілий вагон статей”. Ну і що? Та хай хоч 100 вагонів. Стаття написана особисто вами і вона вже унікальна! Вона містить Ваш характер, Вашу манеру написання, Ваше мислення і завжди будуть люди які з цих 100 вагонів виберуть саме ВАС !!!

Коли то, коли по землі бродили динозаври, користувачі шукали інформацію і їм було байдуже, як вона викладена. Тому, що інформації було мало. Зараз ситуація докорінно змінилася. Інформації превелика безліч і користувач вже з сотень тисяч статей на одну тему вибере саме ту, яка буде легко читатися, легко їм сприйматися і відповідати його мислення. Користувач з таким мисленням як у Вас, буде читати тільки Вас. Розумієте про що я кажу?

Так що товариші, ні в рерайтинге нічого соромітного і поганого.

P. S. На цьому блозі є не одна стаття яку я просто переписав своїми словами зберігаючи сенс і навіть структуру :) Спробуйте вгадати яка!

Рекомендую до прочитання: Рерайтинг текстів: де міфи, а де правда?

TEXT.RU - 100.00%