Рольова гра pathfinder: wrath of the righteous від московської студії owlcat games надійшла в продаж

93

Відбувся реліз вітчизняної рольової гри pathfinder: wrath of the righteous, про яку ми вже сьогодні писали. У минулому дописі йшлося про перші оцінки критиків, вони прийняли проект більш ніж добре.

Московська студія owlcat games випустила нову ізометричну рольову гру в steam, gog і epic games store. За базове видання у вас попросять 1499 рублів, інші версії слід купувати, що називається, на свій страх, ризик і гаманець. Про призначені для користувача рейтинги ми поки нічого говорити не будемо-потрібно почекати тиждень-другий для отримання об’єктивної картини. Але на момент написання цих рядків у нової pathfinder було 82% рейтингу на підставі 17 рецензій.

На консолях pathfinder: wrath of the righteous має з’явитися лише 1 травня 2022 року. Причому, мова йде про нативних версіях для playstation 4 і xbox one. Проект в деталях розповість і покаже історію хрестового походу голаріона проти демонів з безодні, в ватажках у яких значиться владика дескарі. Більше тисячі заклинань, 25 класів, 12 рас — неймовірна гнучкість тутешньої рольової системи найкраще описується мовою цифр.

За подробицями можна, наприклад, перейти на сторінку pathfinder: wrath of the righteous в steam. І не забудьте подивитися релізний трейлер.