Роскомнадзор заявив про наявність інструментів для уповільнення youtube в росії

19

Роскомнадзор може уповільнити роботу youtube, але поки у відомстві вирішують обмежуватися адміністративними заходами впливу. Відповідну заяву поширило видання “інтерфакс” з посиланням на заступника голови відомства вадима суботіна.

«у роскомнадзора є всі технічні можливості для такого роду технологічного впливу. Але зараз ми знаходимося на етапі застосування заходів адміністративного впливу, розглядаємо в першу чергу варіант адміністративного примусу», — сказав субботін, відповідаючи на питання журналістів «інтерфаксу» в понеділок.

18 грудня прес-служба ркн повідомляла, що facebook і youtube частіше за інших соціальних мереж ігнорують вимогу роскомнадзора про видалення забороненої в рф інформації. В офіційному повідомленні відомства у “вконтакте” вказувалося, що за останні дев’ять місяців було видалено 166 тисяч заборонених матеріалів за трьома найнебезпечнішими категоріями інформації. Це на 42% більше аналогічного періоду 2020 року. Найбільший відсоток невдалення (це коли сервіси ігнорують вимоги ркн) спостерігається у facebook (19 %) і youtube (11 %).