Розкрутка сайту

6-8-2020
Розкрутка сайту: просування сайтів - Львів | ВКонтакте

Розкрутка сайту, просування сайтів в ТОП і, нарешті, оптимізація сайту – сьогодні цими термінами вже мало кого здивуєш, адже у багатьох людей, що не мають відношення до SEO вони вже не викликають нерозуміння, як це було усього кілька років назад. Сьогодні дуже багато компаній пропонують послуги з просування сайтів, оптимізації та розкрутці, а також контекстній рекламі. Але як у цьому велика кількість пропозицій обрати тих, хто дійсно виведе Ваш сайт в ТОП? Ми пропонуємо Вам свій алгоритм вибору. Отже, ось він: зробити сайт львів

1. Терміни

Ви визначилися з компанією, якій готові довірити Ваш сайт, але які ж гарантії вона може надати Вам? Самим надійним буде фінансова гарантія, тобто повернення коштів у разі, якщо в обумовлений строк позиції Вашого сайту не вийшли в ТОП пошукової видачі. Ми надаємо таку гарантію нашим клієнтам і готові повернути грошові кошти у разі невдачі (якщо таке трапиться). Даний пункт прописується в обов’язковому порядку в договорі.

2. Неймовірні програми і умови

Дайте відповідь на питання: “Чим компанія відрізняється від конкурентів?”. Ми готові запропонувати Вам неймовірні умови співпраці, а кількість програм по просуванню сайтів в нашій компанії просто величезна!

Програма”Просування назавжди”- Ваш сайт просувається за допомогою “вічних” посилань;контекстна реклама з “абонентською платою”, яка не залежить від кількості кліків; висновок і підтримка сайту в ТОП-1 за 1 день; самою собою зрозуміло -класичне просування; більше 4х варіантів пакетного просування.

3. Безкоштовне просування

Не секрет, що Yandex приступив до завоювання інтернет простору України. Нашою перевагою є наші методи просування в Google, при яких Ваш сайт більш ніж по 50% замовлених Вами запитів, з часом, вийде в ТОП видачі . При цьому Ви нічого не доплачуєте, так як для наших клієнтів просуванням  абсолютно безкоштовно!

4. Безкоштовна оптимізація сайту

Процес виведення сайту в ТОП пошукових систем неминуче пов’язаний з проведенням оптимізації.