Розкрита початкова доля хеппі хогана в кіновсесвіті marvel

29

Джон фавро не тільки допоміг запустити кіновсесвіт marvel, виступивши в якості режисера перших двох частин «залізної людини», але і втілив роль хеппі хогана в mcu, охоронця і близького друга тоні старка.

Після смерті старка в « месниках: фінал », хеппі став головою управління активами месників і наставником все ще юного пітера паркера. Спочатку, він ненадовго появи в ” повернення додому «, а потім отримав більші, другорядні ролі у » далеко від дому « і нещодавно випущеному фільмі »людина-павук: немає шляху додому “. Незважаючи на те, що він продовжував служити новим наставником пітера, схоже, це не завжди було в планах.

В інтерв’ю comicbook на червоній доріжці ” немає шляху додому «, кевін файгі розповів про важливість джона фавро для кіновсесвіту marvel, згадавши фільм » залізна людина 3 “, який привів до найбільш важливих змін персонажа. Прочитати коментарі архітектора mcu з інтерв’ю ви можете нижче:

Сценарій трохи відрізнявся від фінального фільму, який полягав в тому, що хеппі загине. У джона була записка, яка згодом стала однією з найважливіших, які він залишав. На ній він написав наступне: “що було б, якби хеппі був серйозно поранений, але не загинув?». Я багато разів говорив, що mcu ніхто не буде колишньою без містера фавро. Йому все ще вдається залишатися серцем і душею франшизи, і це дійсно дивно.

Не можна сказати, що в даний час хеппі хоган є важливою ланкою для кіновсесвіту marvel, однак внесок персонажа, як і джона фавро, здається, робить їх недооціненим. Неясно, що ще чекає в майбутньому, тим більше, після того, як « немає шляху додому » показав, що хеппі, як і всі, забули, хто такий пітер паркер. Однак, враховуючи велику кількість проектів, рано чи пізно, ми побачимо хеппі хогана знову на екрані.