Розмноження статей і текстів

503

Всім привіт! Останнім часом стало дуже актуальним просування сайтів за допомогою статей, як при внутрішньої оптимізації, так і зовнішньої. Якщо з внутрішньої все зрозуміло – написав або замовив статтю, що розмістив її на сайті і усе добре. При зовнішньої оптимізації не все так гладко. Форуми, блоги і статейні сайти, на яких можна розмістити статтю з посиланням на свій ресурс стали дуже розбірливими і не приймають відверта “маячня” і не унікальні тексти. Замовляти велику кількість статей для розміщення їх на сторонніх ресурсах справа не дешева, але вихід з цього становища є і про це піде мова далі.

TextExpert – програма для якісного розмноження статей

У свій час я намагався користуватися різними генераторами статей і програмами по розмноженню текстів, але всі сервіси, які мені траплялися не відповідали моїм запитам (ну, або руки в мене криві). Все, що виходило на виході, було або не читабельно, або взагалі, набір слів, за винятком, хіба що сервісу synonyma.ru (стаття там про парсер сайтів, але в ній докладно про нього розказано). Після такого розмноження текстів їх не приймав жоден поважаючий себе форум, блог і т. п. Тому я перестав приділяти цьому напрямку особливу увагу, писав і замовляв статті в основному для внутрішнього використання. І ось мені попалося на очі одне цікаве відео, де один товариш показував, як він за допомогою програми TextExpert робить рерайт тексту. Але про рерайт поговоримо пізніше, а зараз про основні функції розповім.

Основна функція даної програми – це розмноження текстів за допомогою бази синонімів, але це не синонімайзером. Програма складається з трьох модулів, кожен їх яких заточений під певну функцію.

TextExpert (Module1) – генерація текстів

Программа генерации текстов

За допомогою даного модуля програми ви одержуєте можливість робити генерацію текстів за допомогою ручного підбору синонімів з вбудованої бази. Що стосується бази синонімів, то її можна редагувати, доповнювати та змінювати під свої потреби, прямо в процесі генерації статей. На відміну від програм з автоматичним розмноження статей і текстів, де шаблон для розмноження формується в режимі автомата, тут застосовується ручний підбір синонімів до кожного слова. Завдяки цьому ви отримуєте на виході абсолютно читабельні унікальні тексти.

 • На додаток до всього цього існує:
 • велика база синонімів сполучень слів
 • звичайних обертів
 • користувацька база синонімів
 • майстер рерайтингу пропозицій і блоків тексту
 • майстер перестановки перерахувань

Рекомендую до прочитання: Рерайтинг текстів – матчастину

І дуже багато іншого, що в цілому допомагає вам в мінімальні терміни створити високоякісний шаблон для розмноження статей.

Майстер шаблону розмноження текстів (Module1)

Допомагає зробити типовий шаблон генерації статей – для підбору 1-го з варіантів використовується така схема { | | } і для змішування перерахувань така [ | | ]. Синоніми вибираються ручним способом або з БС. База синонімів містить більш 1 млн. 200 тис. рядків, там де кожному слову відповідає до п’ятнадцяти синонімів. БС правилася в процесі генерації величезної кількості текстів, протягом трьох з гаком років. Крім того ви зможете застосовувати і свою тематичну базу синонімів.
Головний принцип роботи майстра шаблонів – ручний підбір синонімів у кожну формулу генерації. Програма лише може запропонувати ймовірні синоніми з БС для виділеного Вами слова. Вимкнувши недоречні, а також додавши не хапають синоніми, Ви автоматично записуєте формулу. Щоб було зрозуміліше, рекомендую подивитися відео по застосуванню майстра шаблонів виділеного тексту.


Основні можливості:

 • перевірка орфографії
 • перевірка коректності дужок у шаблоні
 • необмежений рівень вкладеності дужок
 • генерація тексту “на льоту” – для будь-якого виділеного ділянки шаблону з метою перевірки читабельності
 • підсвічування синтаксису шаблону розмноження статей з виділенням вкладених дужок (кілька варіантів)
 • тезаурус (MS Office)
 • вибір шрифтів
 • пошук-заміна
 • редагування бази синонімів
 • можливість використання декількох баз синонімів, у т. ч. власної збірки
 • автозбереження шаблону (можливо за розкладом, через вказаний вами період)

Рерайт тексту

Так само, ця програмна частина має можливість застосовуватися як ручний синонімайзером. Всьому цьому сприяє присутність бази синонімів і відповідний інтерфейс з використанням “гарячих клавіш”. Ви просто-напросто просуваєте курсор по фразах статей, а додаток автоматом показує в спеціальному віконці синоніми з БС для поточного виразу. З підтримкою комбінацій клавіш Ви зможете підібрати потрібний синонім з переліку і поміняти їм слово в тексті. У випадку, якщо потрібного синонімів немає, його можливо дописати з синхронним доповненням БС. Для пропозиції (великого блоку тексту) допускається перестановка пропозицій або різних елементів змісту всередині речення. При перестановці регістр букв по можливості “розумно” коригується. Заради експерименту, в процесі написання даної статті я зробив рерайт тексту 1804 символу, без обліку пробілів за 6 хв. Незважаючи на те, що я перший раз в житті працював з цією програмою, результат мене вразив дивіться малюнок нижче:

Погодьтеся, не поганий результат. Я більше, ніж впевнений, що при наявності більшого досвіду роботи з програмою, можна досягти й більшої унікальності. На мій погляд, це незамінна річ в наборі обов’язкового софта будь-якого поважаючого себе SEO фахівця, я вже не кажу про копірайтерів. Більш детально розписувати можливості не буду, тому що це все є на офіційному сайті програми та в файлі довідки.

Рекомендую до прочитання: Як добувати трафік на молодий сайт

Програма для розмноження статей (Module2)

Программа для размножения статей TextExpert (Module2)

Другим модулем програми я ще не встиг скористатися (так само , як і третім) тому розповім тільки про основні, найбільш головних функціях. Решту, як я вже і говорив, ви зможете знайти на офіційному сайті.

Програмний продукт для генерації текстів підтримує типовий шаблон генерації статей:

 • підбір одного з варіантів
 • перемішування перерахувань
 • зовнішні змінні (вкладеність шаблону довільна)

Реалізація змінних так само може містити в собі дужки який завгодно вкладеності. Пропуск виразів коротше N знаків, “стопслов”, тегів HTML.

Задається максимально можливий відсоток збігу згенерованих статей при встановленому кроці шингла. В процесі перевірки застосовується алгоритм CRC32, тексти перевіряються способом “кожен з кожним”. Хеш перевірених текстів зберігається в пам’яті програми, що дає можливість по максимому прискорити перевірку розмножених текстів. Метод перевірки максимально оптимізований усілякими способами (Асемблер, оптимізовані цикли тощо).

Розміщення посилань по анкорам (Module3)

Расстановка ссылок программой TextExpert3

Цей модуль, на мій погляд, буде незамінний людям, які активно працюють з біржами статей типу Міралінкс і їй подібних. Основна ідея така. У вас є розмножені тексти і файл завдання. У цьому файлі ви вказуєте основні правила:

 • кількість посилань на 1 текст
 • список посилань анкорів
 • кожному анкору прописуєте список можливих посилань

Все це діло можна розбити на дві групи, до першої з яких будуть посилання, що проставляються в першу чергу, а в другій, відповідно, у другу чергу. І на автоматі проставляєте посилання в статті. Якщо вас зацікавив даний модуль, то настійно рекомендую ознайомитися з його можливостями на цій сторінці. Я не бачу особливого сенсу в передруці всіх функцій, звичайно, можна було б швиденько зробити рерайт тексту з описом, але це вже збочення :)

Рекомендую до прочитання: Реклама та PR (частина 2)

Сподіваюся, вас зацікавить ця програма. Вона була написана з нуля, нашим, вітчизняним програмістом для особистих цілей, н, як і все хороше, переросла в комерційний проект. Я дуже поважаю таких людей і всіляко їх підтримую.

Всім удачі і хорошого настрою!