Розробник dead by daylight відреагував на недавню критику і заявив, що не продає nft

27

Нещодавно компанія behaviour interactive оголосила в twitter ,що”протягом декількох місяців працювала з boss protocol над адаптацією внутрішньоігрових моделей для використання в якості nft”. Шанувальники розкритикували behaviour і стали говорити про те, що такий крок суперечить словам компанії. Один з користувачів навіть зазначив, що студія спочатку заявила, що ніколи не буде впроваджувати nft в гру, і що це остання подія показує, що вона пішла на зворотну.

Сама студія відреагувала на бурхливу реакцію в twitter. У повідомленні йдеться, що” технології блокчейн ” не існує в dead by daylight. Як і слід було очікувати, фанати відповіли на цей твіт. Деякі звинуватили behaviour в тому, що вона прикриває власні спини, натякаючи на те, що не сама студія продає nft, а компанія boss protocol, з якою вона знаходиться в партнерських відносинах.

ми чуємо і розуміємо ваші побоювання з приводу nft. У dead by daylight не існує абсолютно ніяких технологій блокчейна. І ніколи не буде. Behaviour interactive не продає nft.

Nft (невзаимозаменяемый токен) – це не те ж саме, що криптовалюта, яку ви можете відразу вивести і витратити. Це деякий об’єкт, який пройшов перевірку, опинився в блокчейне і тепер належить вам, а значить – його можна продати. Простіше кажучи, nft-це унікальний цифровий предмет, інформація про який надійно захована в блокчейне.