Розробники new world скасували перенесення персонажів в інший регіон, хоча обіцяли його додати

67

Гравці в new world розкритикували amazon за скасування можливості перенести персонажів нової mmo з одного регіону в інший. Деякі геймери заявили, що кинуть грати, тому що їм доведеться заново прокачувати героїв.

Джерело: youtube

Через те, що на релізі new world зіткнулася з великими чергами на сервери, технічна підтримка проекту в тому числі порадила гравцям вибирати інші регіони, пообіцявши, що в майбутньому таких персонажів можна буде перенести. Тепер же amazon заявила, що перенесення буде можливий тільки всередині одного регіону.

«гравці з європи перейшли на східний регіон сша, щоб хоча б пограти в день релізу. Повірити не можу, що тепер нам доведеться залишитися тут. Вибір регіону при перенесенні обов’язково повинен бути доданий”, – написав один з гравців в new world.

Є у перенесення і інші обмеження. Наприклад, гравцям не можна вибирати переповнений світ або відправляти персонажів у світ, в якому у них вже є герой.

Можливість переносів буде додана в new world на наступному тижні. Розробники заявили, що їм потрібно більше часу для виправлення помилок.