Руїнний молотильник в genshin impact: де знайти і як перемогти – слабке місце] – гайд

29

Руїнний молотильник в genshin impact – це елітний ворог з розряду автоматонов (сюди ж відносяться вартові руїн, руїнні мисливці та ін.). На відміну від інших механізмів має кілька вразливих місць і більший розмір. У даній статті міститься вся інформація про атаки молотильників і їх місце розташування на карті.

Де знайти руїнного молотильника на карті в genshin impact

Руїнний молотильник вперше з’явився на драконячому хребті, а після був доданий в інадзумі.

Мондштадт

Троє з автоматонів вбиваються один раз після вирішення головоломок, і лише один, зазначений блакитним кольором, відроджується.

Тут необхідно, стежачи за пересуваннями вогненної феї, вирішити головоломку з монументами. Потрібно послідовно запалити їх, згідно маршруту літаючого істоти.

Після загадки з’явиться дорогоцінний скриню, а також прокинуться два стража руїн. Переможете автоматонов і в бій вступить руїнний молотильник. В кінці гравця чекає щедра нагорода.

Тут розташована чергова головоломка з феями. На цей раз потрібно, щоб вони активували всі свічки руїн. Лід розтане, на дні сидітиме руїнний молотильник. Вирішивши ще одну аналогічну загадку, можна буде битися з ним і отримати нагороду.

На цей раз необхідно піднятися наверх через печеру зоряного сяйва. Там сидітиме знайомий автоматон. Щоб битися з ним, доведеться відшукати кілька механізмів, деякі з яких заховані під льодом, і активувати їх. За вирішення головоломки і перемогу над противником покладається нагорода.

Єдиний відроджується молотильник на драконячому хребті знаходиться південному сході локації. Неподалік знаходиться свічка руїн, активація якої допоможе не замерзнути.

Инадзума

В инадзуме руинный молотильщик один, і він знаходиться біля колодязя в арауми, на острові наруками. За його спиною ховається дорогоцінний скриню, з якого можна отримати 10 каменів витоку.

Уразливі місця руїн молотильника – як перемогти в genshin impact

У ворога є кілька особливостей, які відрізняють його від інших автоматонов.

Противник атакує ногами, руками і ядром на голові. Під час нападу він стає вразливим.

  • сфери . Ядро стає вразливим, звідти вилітають кілька сфер. Вони приземляються і завдають шкоди в деякій площі.

  • тупіт . Противник тупає по землі два рази і завдає шкоди. Якщо не ухилитися, персонаж відлетить. Під час атаки стають вразливі ноги.

  • лазер . Молотильник випускає лазер з ядра, наступний за втікаючим персонажем.

  • обертання . Ця атака схожа з нападом стража руїн: ворог розкручує корпус і рухається на гравця. Якщо не ухилитися, персонаж буде постійно відлітати і отримає багато шкоди.

  • ривок вперед . Якщо гравець знаходиться на відстані від молотильника, той робить ривок вперед і біжить на персонажа, таранячи його. Герой може відлетіти кілька разів.

  • бавовна . Автоматон робить бавовна руками попереду себе. Після ворог вистрілює лазером з ядра. При атаці ядро стає вразливим.

Слабкі місця

Якщо вразити слабкі місця молотильника, він втратить частину своєї потужності. Всього їх два: ядро на голові і ноги.

У ядро ворогові слід цілитися з лука. При двох успішних попаданнях воно деактивується, і деякий час робот атакує тільки ногами і руками.

Якщо двічі потрапити автоматону в ноги, він на деякий час втратить можливість пересуватися і буде атакувати переважно ядром. Це найкращий момент, щоб завдавати шкоди, так як не виникає небезпечних атак, при яких неможливо наблизитися до супротивника.

Після потрапляння по слабкому місцю молотильник на деякий час отримує імунітет до атак по вразливих місцях.

Загін

Цей автоматон не має імунітету до елементальних атак, так що не має значення, які стихії включати в загін. Головне, щоб герої завдавали багато шкоди. Бажано встигнути атакувати молотильника в паралізованому стані , коли були двічі атаковані його ноги. Тут можна використовувати всі елементальні реакції для посилення шкоди.

щитом , наприклад чжун лі, ноелль, бей доу, синь янь, тома і ін.

Не зайвим буде поставити в команду лучника : фішль, діона, кудзе сара, тарталья, венті і ін.

З руїнним молотильником пов’язано досягнення з розділу «переможець iii». Щоб його отримати, потрібно оглушити противника попаданням по двох місцях: по ногах і по ядру.спочатку потрібно потрапити в ноги, коли вони стануть вразливі. Потім, коли молотильник починає заряджати лазер для атаки, вистрілити з лука у відкрите ядро.

Каменів витоку.

Genshin impact