Самі збалансовані моніторні навушники без проводів

15

Акустика-досить консервативна область техніки. У ній регулярно з’являється щось нове, але зазвичай це пов’язано з додатковими функціями, а базові принципи звуку придумані вже давно. Вони успішно використовуються топовими брендами на зразок akg. Саме з цієї причини хороші навушники майже не застарівають, і все нове, що ми бачимо, пов’язано більше з софтом, ніж з реальною фізикою процесу. Звідси можна зробити висновок, що хороші навушники будуть радувати дійсно довго, а поняття “перевірена модель” знаходить новий сенс. Саме про таку модель я і пропоную поговорити. Вона вийшла трохи більше року тому і встигла себе зарекомендувати. Та й сам я деякий час їй користуюся.

Ці навушники підійдуть і для роботи, і для розваг.

Навушники akg k361-bt

Мова піде про навушники akg k361-bt, які позиціонуються виробником як професійне рішення. Втім, це не заважає користуватися ними простим людям. Саме це в них і приваблює. А ще досить конкурентна ціна, яка відмінно виглядає не тільки на тлі інших про-рішень, але і на тлі звичайних навушників. На момент підготовки статті вона становить менше 9 000 рублів .

Модель є досить цікавим поєднанням звучання моніторних навушників і бездротової моделі. І, як запевняє виробник на своєму сайті, akg k361-bt — це “ідеальний баланс між студійною якістю звуку, підтримкою bluetooth, комфортом м’яких амбушюр і елегантною міцною конструкцією”.

Користуватися цими навушниками зручно і на робочому місці, і в дорозі.

В цілому все сказано правильно, і вони дійсно дуже комфортно сидять на голові . Запас оголовья великий. Навіть якщо для вас є проблемою купити собі шапку, то з цими навушниками у вас труднощів не буде. Амбюшури м’які і не тиснуть на голову, а сама конструкція при цьому сидить дуже щільно. У таких випадках я кажу, що навушники сидять на голові, як хороші кросівки на ногах. У тапках може бути і комфортніше, але далеко в них не підеш, та й з ніг вони злітають. Сподіваюся, ви зрозуміли мою алегорію.

Харктеристики akg k361-bt:

 • тип : закриті (овальні)
 • частотний діапазон : 15 — 28000 гц
 • чутливість : 114 дб
 • імпеданс : 32 ом
 • розмір динаміка : 50 мм
 • вага : 219 г
 • версія bluetooth : 5.0

Комплект akg k361-bt:

 • м’який чохол для зберігання
 • два кабелі для дротового підключення довжиною 1,2 метра і 3 метри (обидва прямі)
 • перехідник з jack 3.5 мм на jack 6.3 мм
 • кабель для зарядки

У комплекті є відразу два дроти різної довжини. Це говорить про їх професійної спрямованості. Але особисто мені не вистачило жорсткого кейса.

Чи зручно користуватися бездротовими навушниками

Якщо вам здається, що навушники мають занадто строгий дизайн, то це не так. Вони отримали м’яке soft touch покриття і зовнішній вигляд, який відсилає їх до кращих представників моніторних моделей. Простіше кажучи, вони виглядають не як іграшка, а як серйозні навушники з властивим їм мінімалізмом і відсутністю зайвих деталей.

Як зібрати домашню студію для музики, блогів і подкастів.

Складна конструкція реалізована за рахунок згортання чашок навушників всередину. Завдяки цьому ви зможете відігнути одну з них , якщо потрібно буде, щоб вухо було вільно.

Так навушники складаються.

Навушники з сенсорним управлінням

На лівій чашці знаходиться сенсорний елемент для управління гучністю і відтворенням. Вертикальні свайпи роблять голосніше/тихіше , а горизонтальні — перегортають пісні . Перші пару днів треба звикнути потрапляти пальцем в потрібне місце, але потім перестаєш відчувати будь-які труднощі. Там же на лівій чашці знаходиться кнопка включення навушників, microusb для зарядки і mini jack для проводового підключення.

Всі елементи управління розмістилися в одній чашці.

Як звучать akg k361-bt

Найцікавіше в будь-яких навушниках, звичайно, звук. Я вже говорив, що це професійна модель і, судячи з усього, саме з цієї причини виробник вирішив зробити звучання максимально збалансованим. Хоча я не раз помічав, що в бездротовому режимі навушники видають більше низьких частот, ніж в дротовому. Напевно, деякі прикрашають настройки еквалайзера при звичайному (непрофесійному) прослуховуванні все ж присутні.

При дротовому підключенні звук стає більш природним і максимально схожим на оригінал, що і повинно бути в моніторних навушниках. Він збалансований і без явної переваги в бік будь-яких частот. Це не просто дає більш правильне звучання, але і дозволяє налаштувати звук під себе. Якщо ви будете коригувати його еквалайзером, результат буде краще .

Це той випадок, коли з навушниками можна і попрацювати, і відпочити.

Я в основному слухав через akg k361-bt рок, але пробував відтворювати і інші жанри. Мені здалося, що майже всі вони звучать приблизно на одному рівні, без явних переваг і провалів . Але якщо хочете купити цю модель, зайдіть куди-небудь і перевірте на них свої музичні переваги. І бажано в обох режимах (дротовому і бездротовому).

І що для цього потрібно.

Я не проводив детального аналізу роботи акумулятора. Але за відчуттями при середній гучності автономність знаходиться на заявленому рівні — приблизно 24 години на одному заряді .

Akg k361-bt працюють в бездротовому режимі до 24 годин в залежності від гучності. В цілому цього більш ніж достатньо. Хоча буває і більше.

Що таке референсний звук і як його отримати

Коли ви займаєтеся зведенням звуку, вам треба не просто отримувати повну картину частот і діапазону інструментів, але і розуміти, як повинна звучати музика насправді. Для цього існують референсні мікси, які можна завантажити або купити на спеціалізованих ресурсах.

Це ті мікси, на які можна рівнятися при зведенні. Їх можна вважати еталонними . Як правило, це відомі хіти, зведені великими професіоналами своєї справи, але іноді зустрічаються і самородки серед тих, хто не так давно був лише любителем.

Маючи такі мікси і навушники на зразок akg k361-bt, можна отримати відразу масу переваг у своїй роботі. Наприклад, такі, як:

 • тренування слуху для того, щоб розуміти, як повинен звучати зведений звук
 • допомога при зведенні (звернення до референсного звуку як до еталонного)
 • тренування в аналізі моніторингу — можна навчитися розуміти деталі звучання в різних умовах
 • допомога при переході з навушників на колонки і назад. Вони звучать по-різному, і референсний трек дасть розуміння того, як вони повинні це робити

При роботі з akg k361-bt ви зможете користуватися перевагами референсних треків , щоб зводити свою музику більш якісно і випускати дійсно професійний продукт.

Чи варто купувати akg k361-bt

На мій погляд, ці навушники вийшли дуже збалансованими. А ще більше підкуповує їх ціна. За такі гроші ви навряд чи знайдете щось більш комфортне і добре звучить одночасно. Я пробував працювати в цих навушниках і не знімав їх з голови по 4-5 годин поспіль, не відчуваючи від цього ніякого дискомфорту.

Я навіть розмовляв в них по телефону — для цього на корпусі є мікрофон-звук був хороший, але співрозмовники розуміли, що я розмовляю не через телефон, а через навушники.

Навушники з логотипом бренду akg просто зобов’язані бути хорошими.

У підсумку єдине, до чого я можу причепитися, це роз’єм для зарядки. Usb type-с буде зручніше. Особливо, якщо у вас телефон з таким коннектором. Можна ще причепитися до того, що на чашці коннектор має розмір 2.5, а не 3.5 мм.але це досить поширена практика в світі навушників.

Ще більше тематичних матеріалів, пов’язаних зі звуком, зведенням і подкастами, можна знайти на цій сторінці нашого великого спецпроекту з harman. Матеріали постійно доповнюються.

Я вважаю, що якщо вам потрібні бездротові навушники, які можна назвати моніторними, то вам варто звернути увагу на цю модель. Вона повністю виправдовує свою ціну і зроблена дуже якісно. Не підійти вона може тільки, якщо у вас є якісь унікальні особливості. Саме тому я і порадив зайти куди-небудь і перевірити їх у справі.