Samsung показала one ui 4: нові віджети і розвиток екосистеми galaxy

27

В рамках презентації unpacked 2021 part 2 компанія samsung не тільки анонсувала можливість кастомізації galaxy z flip3, але також вперше офіційно показала нову версію фірмового користувальницького інтерфейсу one ui 4 і розповіла про деякі нововведення.

У демонстрації one ui 4 показали роботу функції обміну даними між різними пристроями quick share. Наприклад, можна швидко перенести інформацію зі смартфона на ноутбук сімейства galaxy. З’явився інструмент для вирізання потрібного об’єкта з зображення для його вставки в інший файл.

Для любителів здорового способу життя передбачена функція samsung health together, що дозволяє користувачам змагатися один з одним під час тренувань. У сервісі пошуку втрачених пристроїв smartthings find додана підтримка навушників galaxy buds і стилуса s pen. Також було показано, як колірна палітра всього інтерфейсу змінюється разом з шпалерами. Крім того, samsung оновила віджети фірмових додатків, зробивши їх більш округленими.

Тим часом, для смартфонів серії galaxy s21 вже вийшла третя бета one ui 4, в якій, як і було обіцяно, зникла реклама зі стандартних додатків samsung, з’явився новий додаток «погода» і були помітно перероблені системні анімації.