Samsung представила galaxy z flip3 bespoke edition-смартфон з налаштованим дизайном

26

Samsung представила складаний смартфон galaxy z flip3 в серпні цього року. Пристрій доступний в декількох колірних рішеннях. Однак для тих, кому цього мало, сьогодні в ході заходу galaxy unpacked part 2 компанія samsung анонсувала galaxy z flip3 bespoke edition, який може похвалитися широкими можливостями персоналізації завдяки змінним кольоровим панелям.

Samsung

Звичайно, користувачі не зможуть нарядити новинку в будь-який бажаний колір, проте перелік кольорів і їх комбінацій, пропонований samsung, досить великий. Компанія заявляє, що користувачі можуть створити 49 індивідуальних колірних комбінацій для оформлення корпусу смартфона. На вибір доступні чорна або срібляста металева рамка смартфона, а також окремі скляні панелі для верхньої і нижньої частин смартфона, які можуть бути виконані в синьому, жовтому, рожевому, білому або чорному кольорах.

Користувачі, яким набридло вибране раніше поєднання кольорових панелей, зможуть замінити їх на будь-які інші в рамках програми bespoke upgrade care. Ця послуга обійдеться в $ 79 і буде доступна з листопада. Galaxy z flip3 bespoke edition буде доступний для попереднього замовлення починаючи з сьогоднішнього дня. Вартість новинки складе $1099, що на $100 більше, ніж у звичайного galaxy z flip3.

З точки зору характеристик galaxy z flip3 bespoke edition нічим не відрізняється від оригінальної моделі. Він оснащений основним гнучким 6,7-дюймовим amoled-дисплеєм і додатковим 1,9-дюймовим екраном на матриці того ж типу. В основі смартфона лежить процесор snapdragon 888, 8 гбайт оперативної і 256 гбайт флеш-пам’яті. Є подвійна 12-мп тильна і 10-мп фронтальна камери.

Samsung

Samsung також зазначила, що дотримується принципу відкритості і прагне створювати технології, які дозволяють користувачам виходити за звичні рамки. Компанія хоче, щоб її смартфони можна було використовувати в якості засобів для самовираження, тому в майбутньому зробить можливості персоналізації, представлені з galaxy z flip3 bespoke edition доступними і для інших пристроїв.

Samsung

На підтвердження цих слів, на сьогоднішньому заході samsung також анонсувала galaxy watch 4 bespoke studio, щоб користувачі могли адаптувати дизайн galaxy watch 4 на свій смак. Пристрій буде доступний в трьох кольорах корпусу: чорному, сріблястому і кольорі «рожеве золото». Для годинника можна буде підібрати шкіряні і силіконові ремінці чорного, білого, червоного, рожевого, жовтого, сріблястого, оливкового і темно-зеленого кольорів, а також моделі super sport з перфорацією, доступні в комбінації чорного і білого, а також синього і коричневого кольорів. Вартість galaxy watch 4 bespoke edition починається від $279.