Samsung випустить датчик зображення на 576 мегапікселів

71

В ході заходу semi europe summit компанія поділилася подробицями про перспективну розробку в області цифрових камер. У планах виробника електроніки-випуск датчика, дозвіл якого складе 576 мп: на презентації стала відома орієнтовна дата його появи на ринку.

В ході конференції був показаний слайд, на якому samsung продемонструвала еволюцію фірмових датчиків камер починаючи з 2000 року. Згідно з дорожньою картою, вже в 2025-му компанія планує випустити новинку з рекордною роздільною здатністю, яка складе 576 мегапікселів.

Раніше дослідники samsung відзначали, що дозвіл зору людини становить близько 500 мп, і випускаючи новий сенсор, компанія планує перевершити цей показник. Втім, фірмова розробка орієнтована не на мобільний ринок — в першу чергу вендор планує використовувати її в складі систем допомоги у водінні, дронів і медичного обладнання.

Що стосується нового покоління флагманських смартфонів samsung galaxy s22, то для них компанія, по всій видимості, готує до релізу сенсор isocell gn2 роздільною здатністю 50 мп. Розмір пікселя його матриці становить 2,8 мікрометра. Датчик зображення підтримує hdr і запис 4k-відео з частотою 120 кадрів в секунду або 8к @ 30 fps.