SeoHammer – ефективне просування сайтів

418

Seohammer.ru – новий рекламний агрегатор другого покоління

Всім здрастуйте! Сьогодні хочу поділитися з вами інформацією про новий ссылочном агрегаторі seohammer.ru, який, як кажуть самі розробники, «порвав» все і вся стосовно визначення якості посилань.

Так як я до подібних сервісів, існуючим до цього ставлюся прохолодно, то якесь порівняння якості провести не зможу. Але з цим сервісом вирішив все-таки познайомитися ближче. Знайомство почав з оцінки бюджету на просування. Відразу скажу, що заявлена сума відносна і абсолютно не дає гарантії потрапляння в ТОП-1, але отримати прийнятне уявлення про необхідному кількості грошей для просування допоможе.

Після реєстрації, без зволікання ввів запит. Мені сподобалася анімація з кувалдою і не напружує око дизайн. На просування мого запиту в yandex і google рекомендована сума 1000 рублів в місяць. Не можу сказати, багато це чи мало, але для тих, хто хоче економити час і не отримати купу непотрібних посилань, думаю, буде нормально. Насправді, родзинка seohammer і полягає в тому, що в ньому використовується розширена система фільтрації донорів для закупівлі посилань. В неї входить не тільки стандартний набір ТІЦ, PR, наявність в yandex і каталозі DMOZ, кількість сторінок в індексі, але й інші вельми важливі характеристики веб-сайтів. Як кажуть творці, для пошуку якісних сайтів-донорів беруться в розрахунок і більш екзотичні показники, такі як оцінка донора по трафіку і оцінка SMM-якості донора. Детальніше про це можна прочитати на цій сторінці.

Ще, при роботі з сервісом, хочу звернути вашу увагу на пакети послуг, розширюють функціонал – SEO-пакет / Трафік-пакет / SMM-пакет. Останній цікавий тим, що він дозволяє визначити ступінь прихильності сайту до соціальних мереж (скажімо, дізнатися розмір аудиторії групи вконтакте, % переходів з неї і тд.)
Т. к. сервіс ще молодий, то його ефективність покаже час, але судячи з відгуків на серч – в цілому все ГУД і найголовніше сервіс розвивається і «допиливается», виходячи з побажань користувачів.

Рекомендую до прочитання: Біржа Mainlink.ru – надійний партнер