Що таке бездепозитні бонуси

8-5-2021

Бездепозитний бонус за реєстрацію в букмекерській конторі зазвичай нараховується у вигляді фрибета на першу ставку. Як правило, для отримання бонусу досить пройти реєстрацію та ідентифікацію особистості. Гравець може почати робити ставки на спорт, навіть не маючи початкового банку. При програші він нічого не втрачає, при цьому може багаторазово збільшити отриманий фрібет. Також хочемо порекомендувати почитати про бездепозитные бонусы, тут найкращі шанси на виграш.

Однак для виведення виграшу з рахунку гравцеві доведеться виконати ряд умов:

  • перевести в готівку кошти можна буде лише після поповнення рахунку;
  • для виведення бонусних коштів потрібно виконати умови відіграшу.

Вибрати бонус, який вас цікавить можна за допомогою фільтрів в цьому розділі.

Умови відіграшу і ставки з бездепозитним бонусом за реєстрацію

Відіграш бонусу – це список умов букмекерської контори, після виконання яких гравець зможе перевести в готівку бонусні кошти. Умови відіграшу можуть значно відрізнятися в залежності від букмекера. Як правило, букмекер нараховує бонуси не на основний рахунок, і відразу вивести отримані кошти неможливо. Для їх виведення необхідно відіграти бонус, тобто проставити всю його суму певну кількість разів.

Можливі додаткові умови: мінімальний коефіцієнт ставок, певний тип парі або обмеження за видами спорту. Наприклад, в рахунок відіграшу бездепозитного бонусу можуть прийматися поодинокі ставки на спорт (футбол, хокей, баскетбол) з коефіцієнтом від 1.80 і вище.

Найбільшу цінність для гравця представляють бездепозитные бонусы в онлайн казино Украины , які не вимагають відіграшу. В такому випадку для виведення бонусних коштів гравцеві потрібно всього лише зробити будь-яку ставку на отриманий фрібет. При цьому на основний рахунок гравця буде зарахована різниця між загальною виграною сумою і сумою фрібета.

Як вибрати вітальний бонус без депозиту?

На цій сторінці представлений список всіх бонусів, які букмекерські контори дають без депозиту. У деяких пропозицій відразу приведена сума, яку гравець може отримати, зареєструвавшись на сайті букмекера. Детальний опис кожної пропозиції можна прочитати як на сторінці акції на офіційному сайті бк, так і в нашому огляді.

Щоб ознайомитися з конкретною бонусною пропозицією у нас, потрібно клікнути на картинку з бонусом. На сторінці кожного бонусу наведена актуальна інформація щодо термінів і умов проведення акції, а також дані чіткі інструкції, як вивести бонусні кошти на основний рахунок.

Новачкам в світі ставок в першу чергу варто звернути увагу на бонуси бк без депозиту, які не вимагають якихось особливих умов по відіграшу. Досвідчені гравці можуть вибрати пропозиції з максимальним розміром заохочення. Незалежно від вибору варто відповідально ставитися до вивчення умов акцій, адже тільки добре ознайомившись з ними, можна вибрати кращий для себе бонус без внесення депозиту.