що таке номер телефону

5-20-2019

что такое номер телефона
Завдяки набору цифр телефонного номера, людина здатна почути іншого з будь-якої точки світу. Таким чином, телефонні номери є нічим іншим, як засобом, що сприяє для онлайн зв’язку. З двох апаратів без власних номерів, телефонія перетворилася на величезні всесвітні мережі онлайн зв’язку.
Також хочемо вам порекомендувати по ссылке
По хвилях історії телефонних номерів пройшлися не тільки цифри, але і букви.
У СРСР перша телефонна станція розташувалася в Києві та телефонні номери спочатку складалися лише з двох цифр. І те, що окремі власні номери мали лише одиниці. Для всіх інших телефонний зв’язок здійснювалася через телефонну довідкову, де телефоністи вже з’єднували дзвонять з потрібним номером.
У різних країнах, існували різні методи набору номерів. Росія і Німеччина використовувала десять перших букв алфавіту для набору номера, США примудрилися скористатися абсолютно всім алфавітом, Англія ж намагалася асоціювати букви і цифри, підставляючи схожі значки один до одного.
Однак еволюційні хвилі часу привели людство до міжміського та міжнародного зв’язку, щоб і Англія, і Україна, і США з Росією могли безперешкодно розмовляти між собою. Крім того, з’явилися й мобільні телефони та власні кімнати для них, що мають формат з десяти цифр, з яких можна дзвонити в будь-яке місце і з будь-якого місця.
Зараз мобільний номер має практично кожна людина, включаючи і дітей. Існує багато компаній, які забезпечують мобільний зв’язок.
Голден Телеком».
Для придбання мобільних номерів необхідно з однією з таких компаній укласти контракт, за допомогою якого абоненту прив’язують номер мобільного телефону і видають так звану sim – карту, яка містить у собі всю інформацію і здійснює роботу зв’язку мобільного телефону.
Втрата sim – карти може означати втрату свого номера, якщо не було укладено контракт між телефонною компанією і абонентом. Так само позбутися свого мобільного номера можна при не оплаті послуг і боргом невикористання номера.