Що таке seo просування сайту

12-12-2020

З якого каналу багатосторінковий сайт може отримати найбільше трафіку? відповідь очевидна-пошукові системи. Саме там ми звикли шукати всю цікаву для нас інформацію. В середньому, з serp (сторінок пошукової видачі) ресурс отримує близько 50% всіх відвідувачів. Тому розкрутка сайту в пошукових системах-основний спосіб залучити клієнтів. Рекомендуємо почитати як розкрутити  https://webmate.kz/instagram  на сайті .

Пошукове просування сайту дозволяє залучити стабільний потік трафіку. На відміну від реклами, вам не потрібно платити за переходи користувачів з пошуку, або за те, що сайт займає високі позиції. Але щоб піднятися на serp, потрібно не тільки оптимізувати ресурс для пошукових систем, але і зробити його цікавим для користувачів.

Комплексна розкрутка сайту дозволяє значно підвищити його видимість в пошуку. А саме:

Охопити максимальну кількість запитів, за якими можуть перейти цільові відвідувачі.

Підвищити позиції сторінок в пошуковій видачі, щоб отримати звідти максимальне число переходів.

Основне завдання оптимізатора-залучити клієнтів на сайт, а не просто підвищити його позиції і відвідуваність. Тому важливо залучити саме цільовий трафік-користувачів, які зацікавлені в ваших послугах, а також зробити сам ресурс зручніше і цікавіше для відвідувачів.

Для комплексного просування потрібна ціла команда фахівців, які зможуть виконувати різні аспекти робіт. Крім seo-фахівців над сайтом працюють аналітики, програмісти, дизайнери, верстальники, копірайтери і тестувальники.

У країнах снд є дві основні пошукові системи: google і яндекс. Вони користуються різною популярністю серед російськомовних користувачів в залежності від регіону. Механізми просування в цих пошукових системах схожі, але існує кілька важливих відмінностей на які варто звернути увагу.

Просуваючись в одній з пошукових систем, важливо не нашкодити позиціям у другій. Для цього слід врахувати відмінності в факторах ранжирування. Наприклад, яндекс ретельніше перевіряє контент на унікальність і заспамленность, оптимальна довжина для нього – до 5 тис.символів. Google же прихильніше до лонгрідам, а зовнішня посилальна маса впливає на позиції сильніше, ніж в яндексі.

Вибираючи, в якій з пошукових систем просуватися, орієнтуйтеся на географічне розташування власної ца. Google-найпопулярніший пошуковик у світі. Він практично став монополістом в україні, також у країнах західної європи та сша. Яндекс же популярний в росії (більше 50% інтернет-користувачів), також в білорусі та казахстані (близько 30%).

Для кожного інтернет-ресурсу вартість просування розраховується індивідуально. Вона включає:

Приблизна вартість, необхідна для просування сайту, визначається під час seo-аудиту. Так фахівці можуть розрахувати необхідний обсяг робіт. На вартість впливають наступні фактори:

Після старту проекту ви отримуєте регулярні звіти про виконану роботу та отримані результати. Також ми підключаємо і налаштовуємо системи аналітики, щоб забезпечити вам доступ до всіх необхідних даних.

При комплексному просуванні сайту фахівці не обмежені в інструментах. Вони використовують всі доступні можливості, щоб підвищити видимість сайту в пошуку і збільшити прибуток його власника.

Завдяки такому підходу вдається досягти набагато кращого результату:

Просування вашого сайту автоматично приверне нових клієнтів без додаткових витрат, як у випадку з іншими формами реклами. Стабільні, високі позиції ключових запитів працюють на ваш бізнес, природно залучаючи все більше число клієнтів.

Seo просування буде відображати ваш сайт для конкретних ключових фраз користувачам, яким потрібні ваші послуги або товари. Відображення пропозиції тільки користувачам, які очікують побачити його, безумовно, підвищується ефективність цієї форми реклами.

Пошукове просування веб сайту-один з найефективніших способів залучення клієнтів і направлення їх на ваш сайт. У порівнянні з інтернет-рекламою, seo є більш результативним і має найкращий коефіцієнт конверсії.

В процесі розкрутки сайту в пошукових системах, крім зосередження уваги на обраних ключових фразах, також відбувається поширення інформації про вашу компанію. В результаті бренд придбає більше довіри, що поліпшить його позиції. Імідж і репутація вашої компанії можуть принести вам більше клієнтів і зміцнити відносини з існуючими.

У довгостроковій перспективі seo дуже рентабельно. Потенційні клієнти часто відвідують сайт більше одного разу перед заповненням форми або здійсненням покупки, тому більш високий рейтинг для більшої кількості ключових слів в результатах пошуку збільшує ймовірність конверсії і продажів з плином часу.

Ви можете звернутися до наших фахівців за безкоштовною консультацією, щоб дізнатися більше про особливості комплексного просування. Також ми можемо провести комплексну перевірку ресурсу і визначити основні точки його зростання. Просто заповніть форму, яку бачите внизу сторінки і ми зв’яжемося з вами протягом декількох хвилин.