Що треба знати про favicon SEO-оптимізатор

434

По-перше, треба знати, що це таке, її вплив на видачу, як її створити і, звичайно, встановити на сайт. Зараз ми розглянемо всі ці пункти.

Що таке favicon.ico

Термін «favicon» складається з англійського словосполучення «Favorites Icon», що означає: іконка для сайту або веб-сторінки. Її розмір дорівнює 16 на 16 пікселів. Значок можна побачити у відкритих вкладках або закладках, також, в результатах пошуку Яндекса поруч з назвою сайту, або URL сторінки.

Якщо веб-майстер досі не має зображення близько назви сайту у форматі .ico розміром 16?16 пікселів, то, як можна швидше, потрібно вживати заходів, так як favicon.ico – це не тільки дизайн або логотип, але і прекрасний помічник для залучення відвідувачів.

Багато користувачів Інтернету, заходячи в Яндекс, часто вибирають з блоку видачі пошуку потрібний сайт, звертаючи увагу на оригінальну піктограму, тобто іконку. Більш того, від неї також залежить популярність сайту в пошукових запитах, так як вона впливає на CTR вашого сайту у видачі, що в свою чергу на позиції.

Як створити іконку

Створити іконку фавикон не складно, важче висловити картинки шириною і висотою 16px суть і тему сайту. Набагато простіше, якщо сайт має свій логотип, в такому випадку, половина справи зроблена.

Отже, перейдемо безпосередньо до створення. Давайте розповім, як роблю фавикон.іко я, іноді. Відкриваю Фотошоп, створюю новий документ розміром 16?16, малюю, зберігаю отримане .png, вирушу на сайт www.favicon.cc там тисну «Image Import», а потім «Download Favicon». Сайт, який я дав, взагалі хороший, там ще багато різних функцій можна знайти, якщо покопатися.

А насправді я відразу в Фотошопі зберігаю в .ico, а на цей сайт рідко заходжу. Там просто спеціальний плагін треба, а його у мене немає, вирішив дати готове рішення, хоча можете і пошукати в мережі.

Рекомендую до прочитання: Технічна підтримка сайтів

Але не варто розраховувати, що в цей же день в пошуковику логотип з’явиться перед адресною рядком. Яндекс має спеціальну програму для індексації favicon.ico. Мета робота: раз в декілька днів або на місяць, відвідати всі сайти і зібрати або оновити фавикон, після чого, перетворити її у формат PNG. Тільки тоді логотип сайту з’явиться поруч з описом ресурсу.

Як встановити іконку favicon у себе на сайті

Щоб завантажити іконку на сайт, для початку потрібно підключитися до сайту по FTP і завантажити в кореневу папку значок favicon.ico. Перевірити чи все вийшло, можна пройшовши по такому шляху: www.domen.ru/favicon.ico.

Принцип створення favicon.ico досить проста і не відніме багато часу, зате збільшить популярність і відвідуваність.

TEXT.RU - 100.00%