Слух: bluepoint games працює над 2 новими проектами, включаючи “ремейк улюбленої гри”

29

Bluepoint games офіційно приєдналася до playstation studios вчора, через кілька місяців після того, як оголошення просочилося в playstation japan в twitter. Як повідомляє міллі аманд в twitter, розробник в даний час працює над двома проектами.

Один з них є оригінальним тайтлом, описаним як ” схожий за розміром на marvel’s spider-man: miles morales», в той час як другий — «рімейк улюбленої гри». Вона додала «що» 100 відсотків не metal gear solid”, що може стосуватися будь-якого проекту.

Раніше ходили чутки про те, що bluepoint games працює над «декількома» ремейками metal gear solid, і до того, як вони будуть опубліковані, ще далеко. Хоча інформація аманда може бути застарілою, вона має досить хороший послужний список: у липні вона передбачала, що презентація playstation showcase відбудеться у вересні, і навіть натякнула на marvel’s wolverine перед її офіційним показом. Над чим працює bluepoint, все ще залишається загадкою, тому нам потрібно дочекатися більш докладної інформації в найближчі місяці.