Слух: продовження prey від arkane studios анонсують на the game awards 2021

36

ставтеся до всього цього з недовірою, оскільки все це не офіційні заяви, а просто чутки, тим більше що цей слух від аноніма з 4chan.

Студія arkane зараз працює одночасно над двома різними іграми. Ми вже знаємо про redfall, але у них також є невелика команда, яка працює над продовженням prey 2017 року. Проект виник в результаті експерименту, проведеного під час внутрішнього змагання зі швидкісної розробки гри, геймджема, який вони провели в 2019 році. Microsoft дуже хоче, щоб це продовження було розроблено тільки для того, щоб розширити gamepass і їх платформу більш якісними іграми.

Гра буде коротшою ніж перша частина, дія відбувається (в основному) на землі після сцени після титрів у першій грі. Проект кобальт, також відомий як організм тифону, в який ввели клітинні нейрони моргана ю, є персонажем гравця. У грі буде “структура, схожа на deus ex”, з відкритими міськими рівнями з набором основних і додаткових квестів, які вам дадуть кілька залишилися в живих людей. На цей раз буде велика варіативність інопланетних ворогів, але також менше можливостей нейромода з якими можна грати, проте вони вказуються як більш “творчі та експериментальні”, ніж ті, що були в першому.

Плановане назва проекту ” prey 2: neuroshock», анонс буде у вигляді маленького cgi-тизер трейлера, планована дата релізу через рік півтора після redfall. Бути може саме для цього проекту arkane studios не так давно почала набирати 8 нових співробітників .

Як я вже написав на початку ставтеся до цього з недовірою, але не варто забувати що microsoft любить робити такі маленькі тизер анонси великих ігор за кілька років до виходу, та навіть часом за кілька років до будь-яких нормальних подробиць. А ще вони люблять робити анонси під час tga, наприклад hellblade 2 і perfect dark були анонсовані під час цього заходу.