Слух: warner bros. Робить файтинг в стилі super smash bros. З героями своїх франшиз

27

Студія netherrealm studios , яка створила серії mortal kombat і injustice, за повідомленнями, працює над файтингом в стилі super smash bros .

Інформація надійшла від анонімного джерела з reddit. Зазвичай таке залишається без уваги , проте незадовго до цього в мережі спливла торгова марка під назвою multiversus , зареєстрована warner bros. В області відеоігор.

Відповідно до передбачуваної витоку, гра описується як платформний файтинг-кросовер з персонажами warner bros. Формально це новий ip.

Проект робить ставку на командну гру. Інформатору точно невідомо, як саме це буде реалізовано в геймплеї.

“я лише знаю, що між певними персонажами існує синергія, що має на увазі створення користувацьких команд”.

Відзначається, що ідея кросовера зародилася після популяризації в мережі мема з ультра-версією шеггі з ” скубі-ду “. На початку минулого року популярність мема докотилася до mortal kombat . Гравці стали просити додати персонажа в mk11, проте netherrealm, очевидно не збиралася додавати його в гру на зразок mortal kombat. Замість цього були висунуті пропозиції об’єднати героїв, що належать warner bros., в одному великому кросовері. Компанія дала добро.

Серед персонажів, які нібито з’явиться у файтингу, згадуються шеггі, гендальф, бетмен, том і джеррі, фред флінстоун, божевільний макс, джонні браво, гаррі поттер і рон візлі. Джерело не володіє відомостями про терміни анонсу, але стверджує, що гра знаходиться в розробці вже деякий час, тому не виключено, що показ може відбутися на церемонії the game awards 2021 в грудні.

Редактор gamesbeat джефф грабб підтверджує, що warner bros. Дійсно робить файтинг-кросовер, але проектом займається не netherrealm, а якась інша студія.