Sony знову подасть до суду? – dbrand представила нові кастомні пластини для ps5 з вентиляційними отворами

19

Сумно відомий виробник скінів все ще не вийшов з гри, як це могло здатися, оскільки dbrand офіційно представила нові кастомні пластини для ps5, незважаючи на те, що sony погрожувала їм судовим позовом. Однак dbrand стверджує, що на цей раз все по-іншому.

Dbrand опублікував довгий пост у своєму сабреддіті, в якому згадав, що їх «новий» дизайн більше не порушує авторські права sony, і, очевидно, все, що потрібно в кінці кінців, зводилося до «додавання вентиляційних отворів». Як детально розповів dbrand у своєму пості.

” але почекайте – ми зробили більше, ніж просто створили абсолютно нову форму і помістили її в надмірно екстравагантну коробку. Ви бачите, перш ніж це юридичне шоу відвернуло нас від розробки продукту, у нас було кілька концепцій майбутнього darkplates. Оскільки нам в будь-якому випадку довелося переробляти продукт з нуля, це була прекрасна можливість додати їх.

Якщо ви коли-небудь бачили playstation 5 без лицьових панелей, ви, напевно, помітили щось: у вашому ps5 є гігантський 120-міліметровий всмоктуючий вентилятор, який нагнітає повітря з обох сторін”.

Ще рано говорити, чи вирішила dbrand нарешті загадку лицьовій панелі ps5, і було б цікаво подивитися, як відреагують sony і база гравців playstation. Чи має dbrand свої права з цим новим darkplates? або sony знову візьме верх у можливому судовому процесі?