Соціальні закладки

600

Ефективна розкрутка сайту: додавання сайту в соцзакладки

Популярність сайту серед користувачів безпосередньо залежить від його змісту – корисного і цікавого контенту. Саме якісна, постійно оновлювана інформація забезпечує приплив відвідувачів на сайт. Однак для того, щоб аудиторія змогла оцінити достоїнства ресурсу, вона повинна про нього дізнатися.Соціальні закладки – це додатковий спосіб підвищення рівня відвідуваності.

Додавання сайту в соцзакладки: переваги методу

Що ж отримує власник ресурсу, використовуючи соціальні закладки для розкрутки?

По-перше, соціальні закладки забезпечують сайту швидку індексацію. Справа в тому, що пошукові роботи буквально «прописалися» в соціальних сервісах, тому терміни індексації сайту помітно скорочуються. По-друге, спостерігається відчутний приріст відвідувачів.

По-третє, соціальні закладки допомагають ресурсу отримати такі бажані і цінні зовнішні посилання. Багато сервіси є старими ресурсами, які мають високі показники PR і ТИЦ. Це означає, що зовнішні посилання від них зроблять сайт більш авторитетним з точки зору пошукової машини.

Як правильно додати сайт в соціальні закладки?

Додати в соціальні закладки сайт можна таким способом:

  • Необхідно зареєструватися на сайтах соціальних закладок, при цьому потрібно повністю заповнити запропоновану анкету (профіль). На багатьох ресурсах в профілі є можливість вказати контактні дані та адресу власного сайту. Рекомендується також додати барвистий аватар.
  • Обов’язково потрібно вказати URL просуває сторінки – адреса ресурсу.
  • Ще одне непорушне правило – посилання має мати заголовок, заголовок і кратне опис. Для короткого опису достатньо написати яскравий і цікавий текст розмірів не більше 100-400 знаків з пробілами. Однак найчастіше (як і для твітів) використовується близько 130 знаків.
  • Крім того, потрібно зробити кратне опис тієї сторінки, для якої робиться закладка. Тут теж не обійтися без помітного і цікавого, творчого опису з включенням ключової фрази. Однак не варто забувати також про те, що даний опис робиться для людей. Це важливо!

Рекомендую до прочитання: сторінок Дублікати

Деякі провідні сервіси соціальних закладок в рунеті:

  • http://memori.ru
  • http://moemesto.ru
  • http://bobrdobr.ru
  • http://www.100zakladok.ru

Існує відмінний сервіс автоматичного додавання сайту в соціальні закладки

  • http://www.bposter.net/