Star wars: knights of the old republic-remake поверне кілька акторів озвучування з оригіналу

47

Star wars: knights of the old republic – remake, безумовно, був одним з найбільших анонсів на вчорашній виставці playstation showcase. Будучи грунтовним ремейком однієї з найпопулярніших і улюблених рольових ігор всіх часів, на неї будуть великі надії.

Розробник aspyr media заявляє, що ремейк буде дотримуватися розповіді оригінальної гри, але при цьому буде повністю модернізований з використанням нових технологій, а також підтверджено, що в самій команді розробників є різні розробники, які працювали над оригінальним kotor. Насправді, це не єдина область, де талант оригіналу повернеться в сиквелі.

У повідомленні в блозі на офіційному сайті гри, провідний продюсер aspyr райан тредуелл підтвердив, що в ремейку повернуться багато акторів озвучування, які зіграли свою роль в оригінальній грі. Однією з них стане дженніфер хейл, яка повторила роль бастіли шан, голос якої можна почути в анонсуючому трейлері ремейка.

“я можу підтвердити, що це дженніфер хейл”, – сказав тредуелл, посилаючись на голос у причепі. “ми всі думаємо про світ дженніфер. У неї приголомшливий талант, і вона відразу ж повернулася до ролі бастіли, коли прийшла допомогти нам з тизерним трейлером. Я дійсно думаю, що ви побачите, як повернуться деякі інші знайомі голоси…”

Star wars: knights of the old republic-remake в даний час знаходиться на ранній стадії розробки в aspyr media, тому малоймовірно, що ми почуємо більше про гру найближчим часом. Гра вийде на ps5 і пк.