Старт продажів radeon rx 6600: тотальний дефіцит і величезні цінники

40

Вчора компанія amd представила відеокарту radeon rx 6600 і відразу ж почала її продажу. Як і у випадку з будь-яким запуском відеокарт за останній рік, новинку тут же розкупили майже скрізь, де вона з’явилася. Не врятували навіть завищені ціни.

Рекомендована вартість radeon rx 6600 склала $329. За такою ціною новинку, як не дивно, можна було купити. Як мінімум американський магазин newegg виставив більшість моделей, а саме версії від asus, asrock, msi і xfx, саме за рекомендованою ціною. Наскільки їх було реально купити-сказати складно. Але ймовірно, як мінімум кілька щасливчиків в сша знайшлося.

Також були більш дорогі пропозиції. Наприклад, sapphire pulse radeon rx 6600 пропонувалася за $430, а модель gigabyte radeon rx 6600 eagle можна було замовити за $420. Чи варто говорити, що всі відеокарти, як з рекомендованою, так і з більш високою ціною розкупили практично моментально.

В європі radeon rx 6600 пропонувалися вчора по куди більш високим ціна. Наприклад, німецький магазин mindfactory навіть на момент написання даної замітки пропонував sapphire pulse radeon rx 6600 за ціною в 499 євро. Користувачі reddit також повідомляли, що в окремих європейських магазинах новинку можна було знайти за 350 євро, але їх моментально розкуповували.

Що стосується росії, то в нашій країні radeon rx 6600 також вчора надійшли в продаж, але ціни виявилися досить далекі від приємних і навіть прийнятних. Так citilink пропонував новинки за ціною від 53 990 рублів. А вже згадувана модель від sapphire пропонувалася за 57 990 рублів. До моменту написання даної новини всі відеокарти в цьому магазині були розкуплені, незважаючи на високі ціни. У свою чергу магазин “онлайн трейд” встановив ціну на новинки в 66 990 рублів.

У свою чергу магазин dns вирішив відкласти старт продажів radeon rx 6600 на один день, тобто до сьогоднішнього дня. На момент написання матеріалу ціни на новинки, так само як і час старту продажів оголошені не були. Формат продажів також буде оголошений пізніше. З повідомлення dns стає лише ясно, що відеокарт надійшло небагато і на всіх явно не вистачить.