Стати затребуваним android-розробником

37

В епоху глобальної цифровізації люди проводять багато часу зі смартфонами, тому зростає попит на фахівців мобільної розробки. Онлайн-школа otus відкриває набір на курси “спеціалізація android” і ” android developer. Professional». Заняття розраховані на тих, хто хоче освоїти нову професію або просунутися по кар’єрних сходах.

Спеціалізація android

Курс підходить всім, оскільки навчання проводиться з нуля. Програма складається з двох ступенів тривалістю по 5 місяців. Закінчивши першу, студенти зможуть претендувати на позицію junior-розробника. Вони оволодіють мовою kotlin і отримають базис знань, без якого не обійтися при написанні пз. Крім того, вивчать роботу з інтерфейсом, основи анімації і тестування, а також навчаться створювати повноцінні додатки для «зеленого робота».

Закінчивши другий щабель, слухачі зможуть претендувати на позицію middle-розробника, оскільки будуть вже на просунутому рівні розбиратися в android sdk, навчаться знаходити проблемні місця, організовувати інфраструктуру, проектувати мультимодульну архітектуру і багато іншого. Ще учні освоять dagger 2 і rxjava. А по завершенні кожного ступеня захистять власні проекти, які підуть в портфоліо. Приємні бонуси-відеокурс з основ програмування на java, кар’єрні консультації і, звичайно, допомога персонального ментора під час навчання.

Курс “спеціалізація android” готує професіоналів мобільної розробки. Програма створена в партнерстві з» альфа-банком”, тому у випускників є шанс отримати посаду у фінансовій компанії. Курс стартує 28 грудня і триватиме 10 місяців в онлайн-форматі. Заняття проходитимуть щопонеділка та щочетверга о 20: 00.

Всіх, хто хоче ближче познайомитися зі спеціальністю і відчути себе слухачем курсу, otus запрошує 6 і 7 грудня на вечірній інтенсив зі створення аналога додатка notion. 13 грудня о 20:00 школа проведе день відкритих дверей онлайн. Спікер розповість про майбутню професію, познайомить з форматом і програмою навчання.

Цей курс підходить студентам, які вже мають базові знання в області розробки на android і хочуть далі розвивати професійні навички. На учнів чекає поглиблене вивчення android sdk, інфраструктури, архітектури, сучасних бібліотек та фреймворків. Лекції читають експерти компанії funcorp, що випускає ugc-додатки, якими користуються мільйони людей у всьому світі.

Весь курс побудований на мові kotlin. Також в рамках програми студенти вивчать gradle, dagger 2, rxjava 2 і процес тестування софта для «зеленого робота». Заняття розпочнуться 27 грудня. Програма розрахована на 5 місяців, уроки будуть проходити по понеділках і четвергах о 20:00. В результаті учні напишуть власне безпечне масштабоване додаток-так званий тонкий клієнт для сервісу з публічним api.

Відвідайте день відкритих дверей 16 грудня о 20:00, щоб дізнатися, які знання та навички потрібні android-розробнику для успішної кар’єри. Також спікер представить програму навчання і зробить її короткий огляд. 22 грудня о 20: 00 пройде демонстраційний урок на тему «app startup та ініціалізація програми», де студенти з викладачем розглянуть сценарії та інструменти ініціалізації пз для android.

Для тих, хто успішно виконає вступний тест, в грудні діє спеціальна новорічна ціна на курс. Приєднуйтесь! пройдіть тест, щоб зайняти місце в групі.