Сучасні відеокарти коштують в 2-3 рази дорожче рекомендованих цін

47

Сумні новини-тимчасове зниження закінчилося і ціни на ігрове залізо знову рвонули вгору.

Дефіцит, ціни, майнер – все склалося так, що до 2023 року багато гравців не зможуть оновити залізо належним чином. Виробники карток і заліза божаться, що ось-ось придумають спосіб доставити товар за прийнятною ціною, але риночок вирішує інакше.

Як відзначають фахівці по всьому світу, нинішні актуальні відеокарти коштують в 2-3 рази дорожче, ніж повинні. Наприклад, geforce rtx 3080 офіційно коштує 720 євро, але осьреальна ціна бовтається в діапазоні від 1400 до 1800 євро, в залежності від виробника і нахабства ритейлера. Перекупники, звичайно, ставлять ще більш значний цінник.

Для рф же ціна і без перекупників починається від верхнього європейського бар’єру – от150 тис рублів. Навіть останній робочий варіант геймера-покупка ігрового ноутбука з вбудованою карткою від amd де-небудь на зарубіжному сайті – з кожним днем стає все менш вигідним з очевидних причин.

Замислюєтеся про бюджетні збірках? косіться в бік китайських дарів з пестливими погляд відмітками lga775 або lga1156 в специфікації? а чи варто? умовна geforce gtx 750 ti для збірок на lga775 обійдеться вам мінімум від 10 тисяч рублів і виявиться приблизно в 3 рази дорожче всієї іншої апаратури, а среднебюджетная збірка на geforce gtx 1660, яка пошустреесучасних «бюджетних карт», … Дивіться самі.

На жаль, адекватні для 2021 року збірки стають недоступним як для геймерів, так і для ряду фахівців, чия робота пов’язана з використанням певних обчислювальних ресурсів. Заводські клянуться, що до 2023 року криза пройде, але віриться насилу – хто знає, які біди і чудові відкриття відвідають голови глав корпорацій. Одна чудова думка вже відвідала intel, яка готує нові потужні ігрові карти.