Система контекстної реклами Google AdSense

454

Контекстна реклама – один з традиційних методів пасивного заробітку для веб-майстрів, і найкращі умови в цій сфері надає Google AdSense. А про те, як зробити прибуток від роботи з цим проектом високою і стабільною, і при цьому не завдати шкоди відвідувачам свого сайту, ми і обговоримо в подальшому матеріалі.

Давайте спочатку поміркуємо, який обсяг трафіку повинен бути характерним для сайту, щоб він приносив пристойний дохід? На мій погляд, кількість унікальних хостів на добу повинно зростати від двохсот і далі. І тому, якщо ваш проект поки не може похвалитися такими показниками, їх потрібно наростити, причому природними і розумними методами. Не полінуйтеся, займіться розкручуванням. Надалі не зупиняйтеся на цьому, продовжуючи нарощувати обсяг вхідного трафіку.

Звичайно ж, ми не можемо змусити кожного свого гостя клікати по рекламі, оскільки від цього постраждає імідж проекту. Але ми маємо можливість легенько підштовхнути його до того, щоб він прийняв це рішення самостійно. А тому, насамперед нам треба створити якомога більше цікавих користувачеві майданчиків для блоків від системи контекстної реклами Google AdSense, тобто побільше внутрішніх сторінок сайту. Адже якщо юзер не клацне на першій-ліпшій сторінці, то, можливо, він клацне на наступних. Так що, уводимо до складу сайту від 100 сторінок.

Ну а тепер займемося самими блоками і розмістимо їх максимально природно, але при цьому привабливий. Система контекстної реклами Google AdSense дозволяє нам використовувати на одній сторінці не більше трьох блоків.

Найбільш помітними і ефективними будуть такі:

  • Верхній горизонтальний. Закони Інтернет-маркетингу свідчать, що перший і самий вивчаючий погляд відвідувач віддає верху сторінки. І тому це одна з найвигідніших позицій для приміщення блоку.
  • Внутритекстовый. Знову ж таки, захоплений читанням, ваш гість не менш пильну увагу віддасть і рекламі, яка рівномірно розподіляється між текстовими абзацами.
  • Блок «меню». Не найохайніша метод, якщо ви прагнете повною мірою зберегти свою репутацію, але він дійсно працює.

Рекомендую до прочитання: Як заробити на блозі?

Система контекстної реклами Google AdSense пропонує поставити блок-аналог внутрішньої навігації. Таким чином, юзер, переходячи по внутрішньому меню (як він думає), потрапляє на сторонні сторінки. І ось, якщо ви будете дотримуватися заданого в цій статті курсу, то ваш заробіток буде радувати вас день від дня!