Tango gameworks почала роботу над наступною грою, не чекаючи релізу ghostwire: tokyo

17

Засновник і виконавчий продюсер tango gameworks шінджі мікамі (shinji mikami) в рамках шоу microsoft на tokyo game show 2021 online підтвердив, що студія вже почала роботу над своєю наступною грою.

Джерело зображення: bethesda softworks

Нагадаємо, в даний час tango gameworks працює над потойбічним пригодницьким бойовиком ghostwire: tokyo для pc і playstation 5, представленим в червні 2019 року.

За словами мікамі, виробництво наступної після ghostwire: tokyo гри tango gameworks очолює джон йоханас (john johanas) — режисер пригодницького екшен-хоррора the evil within 2.

Про який проект йдеться, мікамі не уточнив, але зазначив, що йоханас знаходиться «в самому розпалі енергійної роботи». Ймовірно, виробництво почалося вже деякий час назад.

Йоханас приступив до роботи в tango gameworks влітку 2010 року. Його першим проектом в студії була оригінальна the evil within, над якою він працював в якості дизайнера візуальних ефектів.

Очолити виробництво the evil within 2 йоханасу дозволив принцип мікамі поступатися дорогою молодим талантам: так, встати біля керма resident evil 2 свого часу гейм-дизайнер доручив новачкові хідекі камії (hideki kamiya).

Що стосується ghostwire: tokyo, то її прем’єра очікується навесні 2022 року. Проект є тимчасовим консольним ексклюзивом ps5: через якийсь період після початкового релізу гра з’явиться і на інших платформах.