Teamgroup представила модулі пам’яті t-force vulcan і delta rgb ddr5 з частотою 5200 мгц

29

Компанія teamgroup анонсувала модулі і комплекти оперативної пам’яті t-force vulcan ddr5 gaming memory і t-force delta rgb ddr5 gaming memory для настільних комп’ютерів ігрового класу.

Тут і нижче зображення teamgroup

Модулі t-force vulcan ddr5 gaming memory оснащені алюмінієвим радіатором охолодження, який може бути виконаний в червоному або чорному кольорі. У дану серію включені рішення з частотою до 5200 мгц. Модулі будуть пропонуватися в комплектах двох штук сумарним об’ємом 64 гбайт (2 × 32 гбайт).

Пам’ять t-force delta rgb ddr5 gaming memory виділяється наявністю радіатора охолодження з агресивним дизайном, у верхній частині якого знаходиться багатобарвне підсвічування з можливістю налаштування окремих світлодіодів. У дану серію також увійшли рішення з частотою до 5200 мгц. Покупцям будуть пропонуватися модулі ємністю 16 і 32 гбайт, а також набори з двох штук сумарним об’ємом 32 і 64 гбайт.

Пам’ять обох серій підтримує оверклокерські профілі intel xmp 3.0, що забезпечує простий і швидкий розгін. Компанія teamgroup вже направила зразки модулів для тестування провідним виробникам материнських плат-asus, asrock, biostar, gigabyte і msi.