Текстиль для кухні. Короткі штори

5-13-2018

Часто повісити на маленькій кухні, наприклад, багатошарові розкішні штори в підлогу абсолютно неможливо! Для декору і економії простору на допомогу в дизайні інтер’єру цього самого технологічного простору, приходить укорочений варіант. У цьому випадку штори можна опустити до рівня підвіконня. Найчастіше цього буває цілком достатньо для створення екрану в темний час доби. Хочу запропонувати купить шторы киев по найкращій ціні

Існують усталені традиції в дизайні міні-штор. Це – англійські штори, римські, австрійські, а так само штори в стилі “кафе”.

Англійські штори

Лондонські або англійські штори — це різновид плоскої штори. У зібраному стані вона на необхідною і зручній для вас висоті збирається в красиві складки. Часто вони мають форму півкола, але ви самі можете регулювати радіус закруглення, змінюючи, в залежності від ширини і форми свого вікна, довжину самих штор.

Англійські штори можна шити з однотонної тканини або тканини з орнаментом. З допомогою коригування кольору, текстури і візерунка легко зробити її більш класичної або, навпаки, надати сучасний вигляд.

При пошитті лондонській штори у вас є два варіанти — зробити її функціональної і мати можливість зашторювати за потреби, або ж пошити щось на кшталт «імітації», які не опускаються, а закривати самі скла рулонними шторами, розташованими за декоративним елементом. Другий варіант буде дещо вигідніше фінансово, але вимагає великих зусиль.

Пам’ятайте при цьому, що при кріпленні штора далеко не повинна виступати за межі отвору, щоб в розпущеному вигляді не займати таке необхідне простір на робочій поверхні.

Римські штори
Римські штори давно стали одним з улюблених методів зашторювання коротких вікон. Елегантні і легкі, вони економні в плані витрати тканини. Крім того, при правильному навішуванні вам буде легко регулювати висоту опускання штори.

Перед пошиттям не забудьте правильно розподілити довжину: якщо вікно не надто широке, вам буде достатньо і однієї штори. Якщо ж одна стулка у вікні, що відкривається, друга — ні, тоді вам, швидше за все, зручніше буде користуватися двома шторами. Ви отримаєте можливість оперувати ними окремо і при відкриванні однієї стулки позбавите себе від необхідності піднімати до межі абсолютно весь текстиль на вікні.

Австрійські штори
Австрийсике штори відкриваються за подобою англійських — з допомогою шнура, і так само складаються в красиву драпіровку. Ось тільки форма цих складок вже інша — більш стримана. Крім того, у австрійських штор є дуже цікава й незвичайна деталь — при складанні по краях тканини, що на першому плані, виступає її зворотна сторона або підкладка.

При контрастному поєднанні цих двох тканин візуальний ефект просто зачаровує. Такий непомітних, але в той же час дуже характерний елемент обов’язково виділить вашу штору на тлі інших, більш традиційних варіантах оформлення текстилем кухонного вікна.

Штори в стилі «кафе»
Такий варіант розташування штор підійде не всім стилям. Він виглядає дуже мило і по-домашньому, тому, якщо загальний настрій вашого інтер’єру дуже суворе, лаконічне і з нотками мінімалізму, навряд чи подібний прийом буде до речі. Чого не сказати про такі стилі, як кантрі, прованс, шеббі-шик, шале.

Все, що вам потрібно — змонтувати в глибину укосу карниз на необхідній висоті. Не забудьте при цьому заздалегідь на трубу надіти кільця для кріплення штори. Тепер залишилося повісити на ці кільця всього лише два невеликі відрізки будь-якої відповідної за кольором тканини. Просте і дуже затишне рішення, що вимагає мінімальних витрат часу і сил.

Звичайно ж, варіантів оформлення кухонної зони шторами незліченна безліч. Можливості драпірування тканини настільки великі, що ви мало не на ходу можна самим майструвати все нові і нові варіанти. Основне, про що неухильно слід пам’ятати про їх практичності. Кухня як приміщення схильне забруднень вимагає використання міцною і зносостійкою тканини і постійного зняття-вивішування штор перед і після прання. Подумай про це заздалегідь! Тому ка при використанні занадто складних дизайнів і варіацій,найчастіше залишається два виходи: або постійно витрачатися на хімчистку штор, або дивитися на несвіжу тканина довше, ніж хотілося б. Ні той, ні інший варіант, тебе швидше за все не порадує.