The witcher 3: wild hunt отримала віковий рейтинг в європі

28

Оновлена версія the witcher 3: wild hunt була анонсована компанією cd projekt red ще рік тому, в 2020м році восени. Але, розробники так і не повідомляють точну дату релізу оновленої гри. Cd projekt red планували представити світу гру вже до кінця поточного року, не виключаючи затримок. Ну а після ситуації, яка сталася з багатостраждальною cyberpunk 2077, студія не ризикує давати будь-які конкретні обіцянки. Але, імовірно, що гра все-таки скоро порадує нас, адже the witcher 3: wild hunt отримала віковий рейтинг в європі. А таке зазвичай відбувається перед виходом проектів.

Портал gematsu розповів, що агентство pegi присвоїло оновленню рейтинг 18+. Що, відповідно означає, що гра буде доступна тільки для повнолітніх користувачів. Хочеться відзначити, що у попередніх версій для консолей був такий же рейтинг. Але найважливіше, що оновлена версія взагалі пройшла сувору перевірку pegi. За припущеннями the witcher 3: wild hunt вийде вже зовсім скоро, можливо навіть в цьому році, адже зазвичай ігри посилають на розгляд віковим агентствам безпосередньо перед прем’єрою проекту.

І на завершення трохи фактів про гру. The witcher 3: wild hunt є заключною частиною ігрової трилогії. У грі можна взяти участь в пригодах мисливця на чудовиськ геральта. Гра “відьмак 3” вийшла 19ого травня 2015 року на пк, playstation 4 і xbox one. Тоді нову частину трилогії сприйняли дуже позитивно як геймери, так і критики, і гра отримала титул «гра року». В оновленій версії поліпшуватися візуальні і технічні моменти, а також скоротиться завантаження і буде додана трасування променів.