Топ-15 кращих обмінників криптовалют з найменшою комісією

262

Здрастуйте! у цій статті ми поговоримо про обмінники криптовалюта.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 • як вивести криптовалюта в реальні гроші.
 • якими надійними обмінниками можна користуватися.
 • які є альтернативні способи виведення криптовалюта.

Рейтинг кращих обмінників криптовалют з вигідними умовами

Незважаючи на те що криптовалюта все глибше проникає в наше повсякденне життя, у всьому світі ще є складнощі з перекладом крипти в інші валюти. У снд все йде ще гірше: уряди насторожено ставляться до такої валюти, тому виводити її доводиться різними напівлегальними способами.

Найкращий, швидкий і доступний для більшості спосіб виведення криптовалюта-обмінники. Є автоматичні, напівавтоматичні та ручні онлайн-обмінники. вони розрізняються лише в способі виведення-десь працює комп’ютер, десь людина руками перевіряє або навіть повністю проводить операції.

Єдина цікава відмінність полягає в тому, що вам доведеться в одному випадку прочекати секунд 30, в іншому випадку – пару хвилин. Різниця не критична, щоб звертати на це увагу.

ми зібрали для вас 15 кращих обмінників:

Майже у всіх обмінниках комісія залежить від суми операції. Тому ми не можемо точно сказати, скільки вам доведеться заплатити за користування послугами цих сервісів. Але кожен обмінник не хоче перетягувати ковдру на себе або втрачати клієнтів, тому комісія за операцію і умови перекладу у більшості з топа обмінників будуть схожі.

а також є один цікавий проект-bestchange. це величезний сайт для моніторингу обмінників. При цьому ви можете вибрати, що хочете обміняти, і він видасть відповідні варіанти з відгуками користувачів. Там ви знайдете повноцінний рейтинг обмінників по всіх криптовалюта і способам виведення.

Як працюють обмінники криптовалют

Щоб користуватися якимось засобом, необхідно зрозуміти, як воно працює. Тому зараз торкнемося питання, як все ж працюють обмінники, як перекладається валюта, як впізнаються курси.

Обмінники отримують свої кошти або від творців сервісу, або від користувачів, пропонуючи ділитися з ними частиною прибутку. Ті з компаній, які мають маленький ліміт на операції, часто задовольняються тільки власними коштами. Якщо ж на сайті суми на обмін переходять за кілька мільйонів, то тут справа не обійшлося без інвестування коштів своїх користувачів за винагороду.

Часто ця винагорода становить 5-15%, залежно від пожертвуваної суми. Причому нагорода йде не від кількості грошових коштів, а від доходу сервісу, який він отримує за угоду. Наприклад, перекладається половина ефіру в обмін на ваші 13 тисяч рублів. Сервіс візьме комісію в 3%, а ви отримаєте 1/10 від цих 3% – майже 40 рублів.

Курси криптовалют знаючі розробники обмінників беруть з бірж і оновлюють в режимі онлайн. Але деякі просто не заморочуються, ставлять фіксований обмінний курс на кілька годин або навіть день. А якщо врахувати, що криптовалюта люблять міняти свій курс протягом одного дня на 10-15%, то такі обмінники можуть стати легкою здобиччю, тому їх стає все менше.

Як вибрати вигідний обмінник криптовалют

Якщо користуватися нашим рейтингом, ти ви будете гарантовано працювати з перевіреними обмінниками криптовалют. Але що робити, якщо умови вам не підходять, і потрібно шукати самостійно?

Як не потрапити в руки шахраїв, які отримавши гроші, просто закриють вам доступ до сайту? у обмінників, як і у всіх сервісів в інтернеті, є кілька ознак, за якими можна судити про їх порядності.

перша ознака-доменне ім’я.

Доменне ім’я може багато розповісти про сайт і його власника. Досить зайти на сайт: https://seolik.ru/age і вбити необхідний домен. Ви відразу побачите вік сайту. Бажано, щоб портал існував більше 6 місяців — 1 року.

Ну і, звичайно ж, сама назва повинна якось запам’ятовуватися і відображати суть компанії. Якщо воно схоже на якийсь «кошмар» програміста, який довго бився головою об клавіатуру, то довіряти такому сервісу краще не варто.

друга ознака-сайт.

Крім домену, можна подивитися і на сам сайт. Перше, з чим ми зіткнемося – його зовнішній вигляд. Те, як виглядає сайт, відображає смак як команди розробників і дизайнерів, так і самого власника.

Яскраві кольори, однотипний фон, відсутність якоїсь індивідуальності видають посередність і вкрай небажаний підхід. Навіщо зв’язуватися з людьми, які хочуть зробити прибутковий бізнес, але економлять на програмістах і дизайнерах?

але крім зовнішнього вигляду є ще кілька ознак, на які потрібно звернути увагу:

 • сайт завантажується швидко.
 • кліки по всіх іконках працюють нормально.
 • на сайті мінімум реклами.

Швидкість завантаження сайту і функціонал всіх іконок-один з найважливіших параметрів, який показує, хто працював над сайтом: професіонал або любитель. Це базові принципи, які повинні дотримуватися при розробці будь-якого сайту, і не знають їх тільки ті, хто прийшов в сайтобудування буквально вчора.

Що стосується реклами, то тут зовсім просто. Обмінники мають свій відсоток за угоду, і навіщо їм тоді багато реклами? щоб відлякувати потенційних клієнтів в гонитві за зайвою парою центів?

третя ознака-відгуки. 

Дивитися відгуки-відмінний спосіб дізнаватися щось про продукт або компанію, яка його виробляє. Правда, тут є невеликий підводний камінь: деякі відгуки бувають замовними. Спеціальні люди пишуть позитивні коментарі, всіляко хвалять компанію.

але для того щоб відрізнити їх, досить знати кілька моментів:

 • замовні відгуки пишуться професіоналами, а значить в них не буде орфографічних і стилістичних помилок.
 • у замовних відгуках дуже багато води і мінімум конкретики.
 • замовні відгуки не мотивовані. У них не можна зрозуміти, чому користувач знову повернувся на сайт або шукав спеціальний портал, щоб залишити своє послання.

Це прості ознаки, за якими ви можете визначити, чи був це замовний відгук чи ні. Якщо ви бачите багато смайликів, кілька орфографічних/стилістичних помилок або чітку мотивацію на кшталт «вже здійснюю n-ву операцію, поки чекаю підтвердження, вирішив написати, чим задоволений і що хотів би змінити», то це буде дійсно правдивий відгук.

Якщо дивитися на ці ознаки, можна легко зрозуміти, які обмінники є хорошими, а хто шахрай, який бажає лише привласнити чужі гроші. Тому звертайте увагу не тільки на рейтинги, але і на перераховані вище ознаки, коли шукаєте постійний вигідний обмінник.

Як заробляти на обмінниках криптовалют

В інтернеті часто можна зустріти умільців, які можуть заробити майже на всьому, з чим мають справу. обмінники криптовалюта не виняток. Заробляти з їх допомогою можна, але це зажадає посидючості і непоганих математичних здібностей.

суть заробітку в наступному:

 • ви обмінюєте за допомогою перевіреного сервісу 2-3 тисячі рублів на біткоіни.
 • потім переглядаєте курси обмінників в пошуку вигідної угоди.
 • обмінюєте за більш вигідною ціною криптовалюта на рублі.
 • повторюєте цикл.

За один такий цикл можна отримати 1-2% чистого прибутку, а в період, коли біткоіни починають активно рости, можна збільшити прибутковість до 10 — 15% за одну угоду.

Але є одна особливість, про яку не потрібно забувати – комісія. І у більшості обмінників комісія становить 1-3% за одну угоду. Саме тому беріть до уваги курс купівлі та продажу разом з комісією за угоду.

Альтернатива обмінникам

Крім обмінників, є ще два способи виведення криптовалюта. Вони підходять не завжди, але в той же час дозволяє заощадити трохи більше коштів.

перший спосіб-біржі.

біржа – величезний майданчик для обміну різними активами. Є біржі для цінних паперів, валюти, сировини, електронних ресурсів і так далі. А також, є і такий майданчик для криптовалюта.

Умови реєстрації, обміну і виведення валюти на біржах складніше. На деяких майданчиках з вас просто потрібно пройти ідентифікацію гаманця. На інших будуть деякі обмеження до того, як ви пройдете процедуру верифікації.

Ще один істотний мінус бірж – час очікування. Треба спочатку виставити криптовалюта на ринок, дочекатися, поки її куплять,Потім почекати підтвердження угоди для системи і тільки потім залишити заявку на висновок.

Але на відміну від обмінників, на біржах можна обмінювати величезну кількість криптовалюта, а не тільки популярні біткоіни і ефір. Це відмінний спосіб переведення в готівку грошей для тих, хто працює з перспективними альткоінамі.

А також ще один істотний плюс – ви будете виводити кошти практично без комісії. збір системи становитиме менше 1% за угоду.

кращі біржі для обміну:

 • exmo;
 • poloniex;
 • bitfinex;
 • livecoin;
 • yobit.

другий спосіб-платіжна система webmoney. 

Система вебмані завжди відрізнялася тим, що намагається йти в ногу з часом. І ситуація з криптовалютою не стала винятком. Поки інші платіжні системи думали, як їм бути з тими, хто хоче виводити криптовалюта, webmoney не замислюючись, створили гаманець wmx і сказали, що він буде працювати для біткоіни.

З появою цього гаманця стали доступні перекази між біткоіни і іншими валютами. Тобто перевівши біткоіни на гаманець wmx, заплативши невелику комісію, ви зможете обміняти їх на будь-яку доступну валюту: рублі, долари, євро, гривні і т. Д.

Все просто, робиться в кілька кліків і гранично зрозуміло. поки цей спосіб годиться лише для виведення біткоіни, але в майбутньому з’являться і інші валюти.

Висновок

Як ви бачите, проблема виведення криптовалюта все ще стоїть досить гостро. Найпопулярнішими способами перевести крипту в необхідну валюту залишаються напівлегальні обмінники. Але в найближчі кілька років навіть банківська система не зможе ігнорувати підвищення інтересу на криптовалюта і зацікавиться способом проведення операцій. А поки доведеться працювати з обмінниками і біржами.