Toshiba випустила жорсткий диск mn09 місткістю 18 тбайт

24

Корпорація toshiba анонсувала жорсткий диск mn09, що використовує традиційну технологію магнітного запису (cmr). Новинка містить дев’ять пластин, а місткість становить 18 тбайт.

Джерело зображень: toshiba

У пристрої задіяна методика fc-mamr або flux control microwave assisted magnetic recording. Це технологія магнітного запису з мікрохвильовою підтримкою з керованим потоком-фірмова реалізація mamr від toshiba. За рахунок цієї системи на одну пластину можна записати до 2 тбайт даних.

Анонсований жорсткий диск (модель mn09aca18t) має швидкість обертання шпинделя 7200 оборотів в хвилину. Для підключення до комп’ютера служить інтерфейс sata 3, що забезпечує пропускну здатність до 6 гбіт/с.використовується форм-фактор 3,5 дюйма.

У накопичувачі застосовується конструкція з герметичним заповненням гелієм, завдяки чому вдається домогтися низького енергоспоживання, в той же час підвищуючи щільність зберігання даних.

Жорсткий диск розрахований на застосування в системах зберігання даних, що налічують до восьми накопичувачів. Допускається експлуатація в цілодобовому режимі. Розрахункове навантаження-до 180 тбайт на рік. Інформації про орієнтовну ціну новинки поки немає.