Toyota випустила електросамокат, який не заважає пішоходам

26

Автомобільна компанія toyota оголосила про випуск триколісного електричного самоката c + walk t, який позиціонується як мобільний засіб пересування для торгових центрів, аеропортів і великих пішохідних зон. Він спроектований таким чином, щоб самокатом було зручно користуватися в багатолюдних зонах, полегшуючи пересування поряд з іншими пішоходами. Новинка займає стільки ж місця, скільки одна людина, і рухається зі швидкістю, типовою для пішохода.

Габарити c+walk t — 121×70×45 см, маса — 29 кг він витримує навантаження до 100 кг максимальна швидкість самоката становить 10 км/год, але він автоматично обмежує її до 2 км/год, якщо виявляє перед собою пішохода або іншу перешкоду. При цьому система також видає візуальне і звукове попередження, завдяки чому водії самокатів можуть уникнути зіткнень. У стандартну комплектацію входить функція контролю швидкості на повороті, яка визначає кут повороту і обмежує швидкість руху. Крім того, є датчик, що визначає ухил, і він автоматично уповільнює швидкість самоката на крутих спусках.

Знімний літій-іонний акумулятор можна повністю зарядити приблизно за 2,5 години за допомогою комплектного зарядного пристрою. При середніх значеннях c + walk t здатний проїхати до 14 км на одному заряді. Вся основна інформація (рівень заряду батареї і швидкість) виводиться на екран. Самокат поставляється зі стійкими до проколів шинами, так що однією проблемою точно буде менше.

Toyota бачить застосування свого електросамокату на великих об’єктах — на виробництві, під час екскурсій, в торгових центрах, парках. Його вартість на японському ринку становить 3 тис. Доларів. C + walk t вже доступний у дилерських центрах toyota, а також у магазинах оренди та лізингу.