Tronsmart представила портативну колонку splash 1 із захистом від води і автономністю 24 години — зараз вона доступна зі знижкою

51

Компанія tronsmart, яка спеціалізується на випуску доступної, але вельми просунутої акустики, представила обловлену портативну bluetooth-колонку splash 1, яка володіє надійним і водонепроникним (ipx7) корпусом. Новинка володіє якісним звуком і тривалим часом роботи.

Портативний динамік tronsmart splash 1 оснащений одним пасивним випромінювачем з двома драйверами, які забезпечують звукову сцену з повним діапазоном і тональним балансом. Завдяки вбудованому стереодинаміку потужністю 15 вт з технологією dsp, новинка забезпечує добре налаштований звук з різкими басами, природним детальним вокалом і відмінними високими частотами з мінімальними спотвореннями при будь-якій гучності. Все це робить колонку splash 1 оптимальною для проведення вечірок на великих відкритих просторах.

Виробник гарантує, що водонепроникна і ударостійка колонка splash 1 здатна працювати під дощем, снігом і навіть в шторм. Крім того, завдяки компактному розміру, нову бездротову колонку tronsmart зручно носити з собою. Новинка забезпечить 24 години відтворення музики завдяки вбудованій літій-іонній батареї на 2200 ма·год.

Дві splash 1 можуть працювати в парі за допомогою функції true wireless stereo, забезпечуючи якісний стереозвук. Є і настроюється підсвічування, яку при бажанні можна відключити.

Tronsmart splash 1 вже доступна в офіційному магазині tronsmart за ціною в $29,99. А з 27 по 30 вересня на aliexpress буде доступний купон на знижку в $3, з яким динамік можна купити всього за $26,99. Більш того перша сотня тих, хто купив зможе придбати колонку і зовсім всього за $19,99.