Творець ethereum захопився криптовалютою, тому що blizzard понерфили його персонажа

32

Ethereum-це блокчейн, що лежить в основі криптовалюта ether, а також nft. Він був створений канадсько-російським програмістом віталієм дмитровичем бутеріним, більш відомим як віталік бутерін, якого надихнуло розуміння того, «які жахи можуть принести централізовані сервіси». Що викликало той момент осяяння? це був нерф чорнокнижника в world of warcraft в 2010 році.

“я із задоволенням грав у world of warcraft протягом 2007-2010 років, – пише бутерін у своїй біографії, – але одного разу blizzard видалили компонент шкоди з заклинання “витягування життя” мого улюбленого чорнокнижника. Я плакав перед сном, і в той день я зрозумів, які жахи централізовані служби можуть принести. Незабаром я вирішив піти”.

Звідти бутерін потрапив в біткойн, ” спочатку почав писати для блогу bitcoin weekly за скромну зарплату в 1,5 долара на годину, а незабаром разом з міхаєм алісі став співзасновником bitcoin magazine». Він кинув університет, щоб зосередитися на криптовалюте, в 2013 році він придумав ідею ethereum і, отже, відповідав за nft, цифрові сертифікати автентичності, які, як і все, що працює на криптографічних системах безпеки з доказом виконання роботи, вкрай неефективні з точки зору енергоспоживання.

Багато хто з нас, хто коли то грав в онлайн ігри, страждали від нерфів. Дуже мало хто з нас згодом плакав перед сном, пішов з гри, а потім присвячував решту свого життя фінансовій піраміді для придурків, яка сприяє екологічній кризі і нестачі відеокарт.

»я грав за чорнокнижника протягом 17 років, і це не змусило мене хотіти знищити тропічні ліси”.