Twidium – сервіс для массфолловинга

463

Twidium Inviter – програма для массфолловинга

Твіттер, надзвичайно популярний в США і Європі, дуже швидко поширюється і в нашої суворої дійсності. Крім спілкування твіттер є потужним маркетинговим інструментом і відмінним джерелом заробітку в інтернеті. У буржуїв давно присутня купа сервісів для заробітку на твіттер-акаунті. У рунеті останнім часом почало з’являється все більше подібних сервісів. Основний напрям таких сервісів – це те, що господареві твіттер-аккаунта рекламодавець перераховує гроші за кожен твіт про його товар або послугу. Але, як ви самі розумієте, щоб рекламодавець оплачував ваші твіти, число послідовників вашого твіттер-аккаунта має бути досить великим. Яким же чином новачкам, ді і не тільки, залучити до свого твіттера стільки читачів, щоб заробити на ньому?

Тут існує два “білих” методу. Перший – монотонна, втомлюються своєї скучностью робота над аккаунтом. Постійний пошук по ключовикам твіттерян, оцінювання виявлених записів, їх фоловінг, подальша перевірка через пару днів на предмет взаємності. Анфолловинг, якщо вам не відповіли взаємністю. На ряду з цим обов’язковою умовою є ведення облікового запису – постити цікаві твіти, спілкуватися з твиттерянами, ретвитеть. Ясна річ, що для всього цього часу потрібно дуже багато, а от його якраз і не вистачає. Варіант другий – для зведення до мінімуму нудної роботи пропоную використовувати сучасні засоби автоматизації компанії Twidium, отримуючи дорогоцінний час на творчу творчу частину роботи – твіти і спілкування. Програми компанії Twidium є лідерами рунета по автоматизації фолловинга.

Програма массфолловинга Twidium Inviter

Творці описують програму, як засіб для розумного массфолловинга. До массфолловингу – фолловингу для отримання великої маси взаємних читачів, існують різні відносини. Комусь здається, що твіттер є тільки засобом спілкування, і відповідно не сприймає массфолловинг. Хтось, хто планує використовувати твіттер для засоби монетизації, пользуютяся массфолловингом з допомогою програм компанії Twidium повсюдно. Массфолловинг – це те, про що я писав трохи вище, коли власник облікового запису шукає потрібні йому, тематичні акаунти, оцінює їх, фолловіть, а потім анфолловит тих, хто не відповів взаємністю. При грамотному підході у використанні програм компанії Twidium нічого протизаконного немає і можна і потрібно використовувати для прокачування своїх акаунтів.

Рекомендую до прочитання: Автоматична реєстрація в каталогах

При завантаженні програми Twidium Inviter з сайту розробників http://www.twidium.com вам надається безкоштовний тестовий період – 7 днів. Протягом цього часу, без будь-яких перешкод і
суттєвих обмежень можна набрати до 1000 читачів, єдине, що напружує, це періодичні зупинки програми з нагадуваннями про те, що ви користуєтеся пробною версією і т. д. Якщо ж програма компанії Twidium вам сподобається, а я впевнений, що сподобається – потрібно придбати ліцензію. Twidium Inviter створена таким чином, що користувач звільняється від всіх нудних і монотонних дій. Від вас буде потрібно лише один раз зробити налаштування програми, а потім все буде відбуватися автоматично. Головна функція Twidium Inviter – це «Массфолловинг». Користувачеві потрібно буде ввести в програму список слів, згідно якого Twidium Inviter вибере для нас акаунти.

Потім, із знайденого, програма відбирає акаунти згідно із заданими користувачем параметрами. Таким як:

  • географічне положення
  • наявність або відсутність стандартного аватар
  • кількістю розміщених твітти
  • дата останнього твитта
  • мови облікового запису

Twidium Inviter

Так само є цікава функція визначення статі власника аккаунта, Twidium Inviter намагається визначити підлогу по імені власника. Ця функція буде корисна тим, хто орієнтує свій аккаунт, скажемо тільки на чоловічу або тільки на жіночу половину твіттерян.

Вибравши потрібні параметри і вказавши програмі кількість акаунтів, які ви плануєте зафолловіть, можна запустити фоловінг і йти пити улюблений напій. В процесі своєї роботи, Twidium Inviter становить дуже докладний і зрозумілий лог пророблених дій. Кількість твіттер-акаунтів використовуються для роботи програми не обмежена, тому, закінчивши одному з аккаунтом, Twidium Inviter може продовжити ті ж дії з іншим. Після закінчення деякого часу (зазвичай кілька днів), за допомогою вбудованого інструменту «Анфолловинг» програма, знову ж таки без участі людини, анфолловит всіх не взаємних товаришів, ну а після цього можна сміливо продовжувати фоловінг. Слід пам’ятати, що твіттер не дрімає і відстежує дії користувача і агресивний фоловінг призводить до бану облікового запису. Щоб уникнути таких санкцій, в програму Twidium вбудована технологія імітації роботи людини. Її опції доступні в налаштуваннях Twidium Inviter.

Рекомендую до прочитання: Соціальне просування

Так само в програмі є функція «Фоловінг за списком». Корисна річ для того, що б зафолловіть тих же людей, які слідують за обраним вами аккаунтом, автор якого пише на вашу тему. Це означає, що його читачі з більшим ступенем імовірності зацікавляться і вашим аккаунтом і дадуть відповідь вам взаємністю. Плюс до цього, якщо у вас є текстовий файл з зібраними вами акаунтами, їх можна легко зафолловіть за допомогою цієї функції.

Виходячи з усього вищесказаного, хочеться відзначити наступне – Twidium Inviter неймовірно потрібна і корисна програма для тих, хто вирішив монетизувати свій аккаунт. Для тих же, хто вибирає тільки спілкування, можу порекомендувати зробити окремий аккаунт і без застосування програми залучати в ньому читачів, а автоматизацію та монетизацію здійснювати на інших твіттер-акаунтів для Twidium Inviter.

Перейти на головну сторінку сайту компанії Twidium

Так само, звернувшись до мене, Ви завжди можете замовити створення і прокачування твіттер-аккаутна для вашої компанії не купуючи програми. Замовити прокачування твіттера