У держдумі запропонували прирівняти майнінг до підприємництва і змусити майнер оформляти іп

67

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Збільшилася останнім часом популярність криптовалюта має певні негативні наслідки для інвесторів і майнер. Найочевиднішим з яких є посилення тиску на галузь з боку держави і фінансових регуляторів. Добігає кінця епоха вільного майнінг і в рф.

Глава комітету держдуми з фінансового ринку анатолій аксаков під час виступу на московському фінансовому форумі закликав внести емісію цифрових валют до державного реєстру і обкласти стандартним для підприємців податком за ставкою в 13%. Крім того, аксаков вважає за необхідне прописати в законі більш конкретну дефініцію для терміна “цифрова валюта”, щоб уникнути плутанини у визначеннях між підготовлюваним до швидкого запуску цифровим рублем і більш звичними децентралізованими криптовалюта на основі блокчейна.

Депутат заявив, що останні варто визначати тільки як фінансовий актив для інвестування, який при цьому не можна законно використовувати як платіжний засіб. Так чи інакше, представники влади явно бажають змусити кріптоентузіастов платити відрахування в казну, а значить законодавча база для регулювання майнінг в рф з’явиться вже в самий найближчий час. На даний момент більшість домашніх gpu-майнер вважає за краще реєструватися як самозайняті і відраховувати державі лише 4% від своїх доходів, а частина шахтарів і зовсім не платить податкової ні копійки.