У FreeMyapps немає програм (завдань)

475

Всім привіт! Останнім часом, у коментарях до статей на тему додатки FreeMyApps, я постійно отримую повідомлення такого роду: чому в freemyapps немає додатків, у мене в freemyapps не з’являються нові додатки, в freemyapps немає завдань, freemyapps не працює і т. п. Причин цьому може бути кілька, як банальна відсутність додатків для вашого регіону в даний момент часу і вам потрібно просто почекати день-два, так і більш глибокі проблеми, про які й поговоримо в цій статті.

Команда розробників постійно трудиться в поті чола над тим, щоб надати вам, настільки багато додатків, на скільки це можливо і так часто, як це можливо. Зазвичай, додавання нових пропозицій відбувається кілька разів в тиждень. Будь ласка, будьте терплячими! Ці програми будуть з’являтися на вашому пристрої, як тільки розробники будуть випускати нові FreeMyApps завдання, які відповідають вашим конкретним критеріям, як користувача.

Однак потрібно знати, що кількість пропозицій одержуваних вами залежить від багатьох факторів, в їх числі країна походження, марка і модель вашого пристрою, сумісність додатків. Найважливіше, це не мати на пристрої активні з’єднання VPN.

Чи можу я використовувати VPN в FreeMyApps?

can-i-use-a-VPN

В той час, як багато пристрою можуть використовувати віртуальні приватні мережі, ні в якому разі не користуйтеся ними при підключенні до FreeMyApps (FMA). Якщо буде включена хоч одна VPN при відвідуванні вашого рахунку FMA, то додатків вас більше не бачити. Це відбувається з-за того, що багато з завдань freemyapps є геотаргетированными, а використання VPN змінює розташування вашого облікового запису і порушує головне правило отримання кредитів. Із за цього freemyapps на вашому пристрої може не працювати постійно. З цієї ж причини не підтримуються пристрої, які використовували VPN раніше. Тобто ви купили б/у телефон, встановили на нього додаток FreeMyApps, а завдання в ньому не з’являються. Однією з можливих причин може бути і ця – колишній власник використовував VPN. В цьому випадку треба написати лист в техпідтримку [email protected], у довільній формі, з проханням зняти блокування. Якщо з англійською туго, то користуємося гуглпереводчиком. Зазвичай це допомагає.

Скачати FreeMyApps для iOS

Скачать FreeMyApps для iOS

Скачати FreeMyApps для Android

Скачать FreeMyApps для Android

FreeMyApps немає завдань

Ваш аккаунт може припинити отримувати кредити за рахунок цілого ряду факторів. Будь ласка, ознайомтеся з можливими причинами, щоб зрозуміти, чи може це ваш випадок:

  • Нарахування кредитів може бути відкладено до 24 годин після того, як ви успішно завантажили пропозицію. Будь ласка, не забудьте почекати 24 години, для зарахування кредитів на ваш рахунок.
  • Переконайтеся, що ви натиснули на пропозицію в FreeMyApps, а не завантажили додаток прямо з App Store. Ви повинні бути перенаправлені безпосередньо з FreeMyApps, щоб заробити кредити.
  • Переконайтеся, що ви тримаєте додаток відкритим протягом принаймні 30 секунд.
  • Деяким додаткам можуть знадобитися додаткові дії для виплати кредитів. Переконайтеся, що ви уважно прочитали правила нарахування кредитів в даному реченні.
  • Завантажувати додатки повинні бути відкриті протягом 48 годин з моменту їх завантаження, щоб заробити кредити.
  • Якщо додаток раніше було завантажено у пристрій, незалежно від часу, ви не будете мати право отримати кредит на нього.
  • Якщо ви використовуєте абсолютно новий пристрій і відновили його з резервної копії, ви не будете отримувати кредити, поки ви не видалите куки вашого пристрою і не встановіть заново FMA.
  • Ваш пристрій перестане отримувати кредити при неправильних налаштуваннях (в наступному абзаці про них поговоримо детальніше).
  • Майте на увазі, що повторна завантаження програми після очищення куків не допоможе вам заробити кредити ще раз.
  • Якщо пристрій використовує VPN або проксі при доступі до FMA, це може негативно позначитися на зароблянні кредитів. Розробники рекомендують зв’язатися з ними [email protected] якщо ваш аккаунт залежить від використання VPN!

Рекомендую до прочитання: Як заробити в інтернеті новачкові?

FreeMyApps не працює? Перевірте налаштування (iOS)!

1. Перейдіть на вашому пристрої в “Налаштування” та виберіть “Конфіденційність”.

Настройки freemyapps

2. В самому низу списку натисніть на “Реклама”, далі встановіть прапорець “Обмеження трекінгу реклами” в положення ВИКЛ.

freemyapps не работает

3. Поверніться на головний екран “Налаштування” та виберіть “Safari”.

freemyapps настройки

4. Перейдіть вниз до “Конфіденційність і безпека” і встановіть “Не відстежувати” в положення ВИКЛ.

нет приложений в freemyapps

5. Виберіть Блок. cookie” і перемкніть на налаштування “Дозволяти завжди”.

freemyapps не работает

6. І ще, якщо ви бачите чорну рамку в Safari, це означає, що у вас активний режим “Приватний доступ” на пристрої. Щоб відключити його, в браузері Safari вкладки натисніть на кнопку у правому нижньому куті.

freemyapps не появляются новые приложения

7. Після того, як ви побачите вкладки, переведіть приватний перегляд в положення ВИКЛ, натиснувши слово “Приватний доступ” у нижньому лівому куті екрана. Режим інкогніто буде вимкнений тільки в тому випадку, коли слово “Приватний доступ” більше не підсвічується. Ви також побачите, що чорна межа в “Safari” зміниться на білий фон.

freemyapps нет заданий

Будь ласка, майте на увазі, що розташування кожного параметра може змінюватися в залежності від версії IOS на ваших пристроях.

Як продовжити використовувати FreeMyApps на новому пристрої?

У коментарях до більш старих статей про даному додатку іноді зустрічаються такі питання:

Єгор Корольов
Підкажіть, відновив новий айфон з резервної копії – на офсайті написано, що при цьому мій аккаунт повинен зберегтися. Але він не зберігся, виконую завдання а нічого не нараховується. Я так розумію що вже все, старі монети зникли з кінцями (айфон вкрали)? Якщо так, то як тоді зареєструвати новий обліковий запис freemyapps, адже з-за відновлення з резервної копії на новий айфон він входить в мою стару?

FreeMyApps рахунку не можуть успішно передаватися від одного пристрою до іншого. Якщо відновити айфон з резервної копії, ви можете бачити свій старий рахунок і навіть погасити свої кредити на подарункові карти, але ви не будете мати можливості продовжувати заробляти кредити в звичайному режимі. Це відбувається тому, що рахунки безпосередньо пов’язані з “залізом” їх оригінальних пристроїв, з причин того ж гео-націлювання. Після того, як акаунт переключається на новий пристрій, з’єднання вважається розірвано, стару обліковий запис викликати не можливо. Ви не зможете більше отримувати кредити на новому пристрої.

Рекомендую до прочитання: Система контекстної реклами Google AdSense

Якщо ви плануєте припинити використання старого пристрою, FreeMyApps рекомендує перевести всі ваші кредити до того, як ви попрощаєтеся зі старим девайсом. Після того, як ви погасили старі кредити, вам потрібно буде створити новий обліковий запис на новому пристрої, якщо ви хочете продовжувати використовувати FreeMyApps. Якщо ви вже замінили обладнання на нове, ви можете погасити свої кредити шляхом відновлення резервної копії старого пристрою. Таким чином, якщо у вас є кредити, терміново витратьте їх!

Щасливі володарі Android можуть використовувати FreeMyApps на своєму новому пристрої, просто завантаживши FreeMyApps через Google Play. Ви будете починати з нуля, з новим кодом програми і нульовими кредитами.

IOS користувачі перейшовши на новий пристрій не зможуть заробити якісь нові кредити до повного очищення всіх даних Safari від нового пристрою і повторного завантаження та запуску програми FreeMyApps . Після цього ви так само будете починати з нуля.

Зверніть увагу, що ви в будь-якому випадку будете починати з нуля при підключенні нового аккаунта FreeMyApps. Вам не потрібно вносити будь-які зміни у ваше старе пристрій, якщо ви плануєте продовжувати використовувати свій старий рахунок, все одно у вас нічого не вийде. Якщо ви пройшли через всі ці кроки, але все-таки побачили свій старий аккаунт на новому пристрої, це явна ознака того, що ви не правильно щось зробили, швидше за все не очистили куки вашого пристрою.

Скачати FreeMyApps для iOS

Скачать FreeMyApps для iOS

Скачати FreeMyApps для Android

Скачать FreeMyApps для Android

TEXT.RU - 100.00%