У мережі виявили нову згадку ремастера alan wake

75

Про те, що на світ готується з’явитися оновлена версія культової alan wake, в мережі інформація з’являється з вражаючою регулярністю. Останній раз ми чули про цей проект в середині червня, коли відповідна згадка з’явилася в базі даних epic games store, тепер же свіжий витік — вже з одного з тайванських роздрібних магазинів.

Судячи з витоку, ремастер розробляється для обох поколінь консолей. Згадок pc-версії на сайті тайванського магазину немає. Втім, згадуючи червневий витік, користувачів персональних комп’ютерів без уваги все ж не залишать.

Відомості підтверджує відомий аналітик даніель ахмад, який стверджує, що ремастер alan wake офіційно анонсують вже наступного тижня. Імовірно, мова йде про новий захід playstation, запланований на наступний четвер, 9 вересня. Там-то все і проясниться.

Нагадаємо, що оригінальній alan wake вже виповнилося 11 років. Враховуючи, що навіть на релізі проект зірок з неба в плані графіки не хапав, ремастер з облагородженим зовнішнім виглядом грі зовсім не зашкодить.