У мережі з’явилися фотографії материнських плат asus і msi на чіпсетах intel b660, h670 і h610

17

Як відомо, чіпсети серій intel h670/b660 і h610 будуть представлені на заході ces 2022 4 січня. Хоча деякі плати можуть бути недоступні для покупки відразу після анонсу, з’являється все більше і більше витоків, що стосуються нових материнських плат на їх основі. Переважна більшість цих плат матимуть підтримку оперативної пам’яті стандарту ddr4, в основному тому, що вони націлені на користувачів з обмеженим бюджетом, які з більшою ймовірністю будуть використовувати їх з процесорами середнього цінового діапазону при апгрейді своїх поточних систем.

Сьогодні в мережу потрапили зображення лінійки материнських плат компанії msi на чіпсеті b660. Плати мають 12-фазну систему vrm, 2,5 gb ethernet і ez m. 2. Всі три плати mortar, bazooka і tomahawk входять в серію mag, яка відноситься до середнього сегменту.

Крім того, з’явилися фотографії лінійки asus 600-ї серії, включаючи перші материнські плати з чіпсетом початкового рівня h610, а також першої плати в компактному форм-факторі mini-itx. Це плати rog strix b660 і модель proart, орієнтована на творців контенту.

Це лише мала частина готуються до виходу материнських плат. Крім того, точних технічних характеристик моделей поки немає, але можна детально ознайомитися з їх зовнішнім виглядом і дизайном.