У war thunder готуються до розгортання оновлення “крилаті леви” з ізраїльськими впс

28

Тестування ізраїльської авіації пройде в закритому форматі, а гравці отримають нові осколково-фугасні бомби і ракети «повітря-повітря».

Військово-повітряні сили ізраїлю з’явилися після другої світової війни, тому в war thunder їх лінійка почнеться відразу з iv рангу. На початку гравців чекають оригінальні конструкції, зібрані з частин британських винищувачів, потім підуть ліцензовані французькі літаки під маркою kfir («левеня»), а вже потім можна буде протестувати американські винищувачі f-4 і штурмовики a-4. При цьому всі машини мають унікальні модифікації і озброєння.

Разом з оновленням дебютує цікава механіка запуску літаків-розвідників, призначених для виявлення угруповання противника. Розвідники озброєні гарматами і кулеметами, за допомогою яких можна потопити катер або навіть пошкодити крейсер або есмінець. Одним з перших кораблів, оснащених таким розвідником, стане потужний і швидкохідний німецький лінійний крейсер «scharnhorst».

Наземна техніка war thunder також отримає новинки у вигляді сучасних танків новітніх модифікацій, на зразок challenger 2 tes 2008 року і leclerc sxxi 2003 року. Особливий акцент буде зроблений на японському обт type 10, його ключова особливість-підвищує скорострільність машини автомат заряджання, розташований в кормовій частині танка, а завдяки новому дизельному двигуну вдвічі зросла швидкість заднього ходу машини.