Умовно-безкоштовна гра century: age of ashes прибуде на консолі в 2022 році

22

Студія playwing анонсувала вихід умовно-безкоштовноймногопользовательской гри century: age of ashes на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one і мобільні пристрої в 2022році. Консольна версія ігор буде підтримувати крос-гру ікросс-прогресію між консолями і pc. Раніше в грудні гра вийшла pc в steam.

Century: age of ashes — безкоштовний командний шутер, де гравці змагаються на драконах в процесі стрімких повітряних битв.

Бийся в гарячих боях на арені 6-на-6, приручи свого дракона ідемонстріруй ворогам всю свою міць в стрімких повітряних сутичках. Арена не прощає помилок, як не станеш і ти – есливиживешь! перемагай разом з командою в 3 режимах гри.

Спробуй різні стилі гри з 3 унікальними класами, у кожного з яких свої власні здібності! захищай і дезорієнтуй вролі вітрозахисниці, відстежуй і знищуй мародером, ілінезаметно стеж і розставляй пастки з фантомом. Який шлях ти вибереш?

В ході просування в грі кожен новий рівень откриваетдополнітельние можливості індивідуальної настройки, коториепозволят надати персонажам і драконам твого класу унікальнуювнешность. Отримуй бойовий досвід, щоб вирощувати нових їздовихдраконів. Така ж потужна, як і ти на полі бою, century: age ofashes — це гра, де головну роль відіграють навички, а варіанти індивідуального налаштування носять виключно косметичний характер.