Унікальність тексту

776

Всім привіт! Унікальність тексту – це показник, що говорить про схожість написаної вами статті на інші, розміщені в інтернеті. Ступінь подібності визначають програми з перевірки унікальності тексту. Їх алгоритми дозволяють знайти в мережі документи, що містять ті ж слова і порівняти їх з вашим.

Висновки про унікальність статті програми видають у відсотках: чим вище відсоток, тим краще. Якщо ви переписали текст з чужого сайту і думаєте продати його вебмастеру, то у вас нічого не вийде. Сервіси перевірки покажуть 0 % унікальності і визначать адреса оригіналу.

Текст повинен бути написаний вами! Пошукові системи дуже чуйно реагують на копіпаст (текст розміщений на іншому ресурсі раніше). Вони не показують сторінки копій у видачі. А просування сайту по пошукових запитах заповітна мрія власників інтернет-проектів. Вони вам платять гроші за статті, будь ласка, не ображайте їх – пишіть самі.

Як підвищити унікальність тексту

Буває так, що на статтю йде у сто разів менше часу, ніж на доведення її до потрібної унікальності. Зазвичай це трапляється, якщо:

  • Ваша мова рясніє оборотами виду: “всім відомо”, “ні для кого ні секрет” та іншими усталеними конструкціями. Припиняйте з ними бавитися. Все одно інформації вони не несуть. Віником їх віником.
  • Короткий текст. Коротко і ясно – зазвичай не унікально. Що можна зробити? Взяти бубон, почати танці.
  • Текст насичений технічними термінами, витягами із законів, столовими ложками цукру в рецептах. Професіоналам в тематиці зазвичай легше – вони знають більше синонімів. Практика мій друг, тільки практика зробила з мавпи слюсаря шостого розряду.

По мірі зростання копірайтерського майстерності ви будете інтуїтивно писати все на будь-які теми унікально.

Ще думка

Унікальність тексту – відсотковий показник програми з перевірки унікальності тексту. Ось така помножена на нуль і закільцьований тавтологія. Але я серйозно. В теорії домогтися 100 % унікальності можна заміною слів синонімами або нагромадженням неймовірною складністю конструкцій.

Годинники пробили опівдні.
Прилад, що показує час визначив середину дня.

Можна займатися підгонкою підкреслених програмою не унікальних місць, але не доводьте це до абсурду. Кривий рерайт власної статті — справа неблагородна.

Рекомендую до прочитання: Чорний список (blacklist) замовника

Використовуйте укупі з машинними методами перевірки розум.
TEXT.RU - 100.00%