В activision blizzard будуть набирати більше жінок і небінарів, а боббі котик попросив зменшити собі зарплату

22

Тема з домаганнями в activision blizzard ще довго залишатиметься на слуху: не всі розробники звільнені, не всі рішення по реструктуризації прийняті і не всі персонажі з ігор перейменовані. Пновий привід для обговорення теми «харрасмента» видав сам боббі котик, опублікувавши черговий лист на тлі судового розгляду.

Топ-менеджер компанії розповів про подальші плани керівництва з врегулювання всіх проблем, про себе самого він теж повідав дещо цікаве.

Почнемо з того, що котик попросив раду директорів activision blizzard зменшити йому зарплату до 62500 на рік — це мінімально можливе значення за законом каліфорнії. На час розслідування котик також відмовиться від інших грошових виплат і бонусів. Переживати за главу компанії не потрібно: у нього є 600 мільйонів доларів особистого капіталу.

Також в листі топ-менеджер зізнався, що попереду у керівництва багато важкої роботи, але «всі поставлені цілі будуть обов’язково досягнуті». Нарешті, боббі котик розповів про п’ять нових ініціатив, які в найближчому майбутньому стануть впроваджуватися у всіх внутрішніх студіях activision blizzard.

  • 1. Політика повної нетерпимості до домагань. Правила поведінки будуть посилені, винятків ні для кого не буде. Якщо в ході розслідування з’ясується, що той чи інший співробітник винен, то його звільнять негайно. У всіх подібних випадках звільнення стане головним інструментом впливу.
  • 2. Activision blizzard збільшить частку жінок і небінарних людей до 50%, додатково буде направлено 250 мільйонів доларів інвестицій для залучення талановитих людей з різних верств суспільства.
  • 3. Справедлива оплата праці та політика підвищення обізнаності серед співробітників по цій темі. Видавництво має намір домагатися чесних виплат серед співробітників всіх груп і команд. У компанії відзначили, що в 2020 році жінки заробляли в середньому трохи більше чоловіка. На чому ґрунтується така прив’язка до виплат — питання інше.
  • 4. Регулярні оповіщення щодо змінених правил всередині компанії. Співробітники activision blizzard завжди будуть в курсі, що змінюється в компанії в даний момент — керівництво обіцяє оперативно знайомити підлеглих з нововведеннями.
  • 5. Повністю оновлена система подачі позовів до суду щодо домагань. Працівники, які зіткнулися з проявами «харрасмента», зможуть відразу подавати заяву до суду, без арбітражу. Як це вплине на загальний настрій всередині окремих колективів — знову ж таки, питання для окремого великого обговорення.

Про розробку безпосередньо ігор боббі котик в своєму посланні нічого не написав.