В одному з прийдешніх оновлень phasmophobia отримає карти таро

38

Phasmophobia вийшла в світ у вересні 2020 і швидко стала одним з найпопулярніших хоррорів того року. Раніше гра не могла похвалитися контентом, але тепер студія kinetic games, яка створила її, прагне постійно поповнювати її чимось новим, і ось тепер, схоже, з’явилося ще дещо.

У недавньому твіті провідного художника розробника говориться, що в одному з майбутніх оновлень в phasmophobia будуть додані карти таро. У твіті користувача cjdxn немає деталей про “загадкові карти”, але говориться, що деякі з них відсутні, і розмірковується, що вони можуть робити.

Один з коментаторів припускає, що це можуть бути модифікатори, які будуть впливати на ігровий процес як негативно, так і позитивно. Однак на даний момент це всього лише припущення.

Шанувальники в коментарях з нетерпінням чекають нового доповнення до phasmophobia, але поки не зовсім ясно, з яким оновленням вони будуть поставлятися і коли карти будуть доступні. Як багато хто пам’ятає, було оголошено, що phasmophobia отримає різдвяне оновлення з додатковим контентом, таким як коло заклику, замучена лялька вуду і, можливо, кілька питань для спіритичної дошки.